БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Автоаксесуари Антени автомобільні

Антени автомобільні

1   2   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   наст >>

Антени для автомобіля - авто антени

Рідкісний водій жодного разу не замислювався про поліпшення лову радіосигналу у власному автомобілі. Єдиним, але вкрай ефективним рішенням в такому питанні виступають автомобільні антени.

багато водіїв, які купили дорогу брендову мультимедіа і підключивши її при стандартній штатній антені, отримували гірке розчарування. В даному випадку не варто вважати, що один якісний пристрій буде працювати з іншим слабофункціональним на межі ідеалу якості.

Для того, щоб Ваш вибір, а згодом і Ваша покупка приносили виключно якісну роботу до її вибору варто поставитися серйозно.

Автомобільна антена - це спеціальний пристрій, призначений для якісної і швидкої лову сигналу на віддаленій відстані.

за типом прийнятих частот антени бувають:

-АМ/FM діапазону використовуються для прийому хвилі радіо на довгих, середніх хвилях FM. Такі антени ділять на: активні( з вбудованим підсилювачем) і пасивні. Такі антени придатні для якісного використання на трасі за містом( віддаляючись від радіовежі), так і в місті( знижуючи свою чутливість для позбавлення від різнобічних помехов).

-TV (телевізійних каналів)- забезпечують прийом хвиль метрового і дециметрового діапазону. Автомобільна TV антена може бути з вбудованим підсилювачем або без нього( з більш слабким діапазоном дії). Встановлюється така антена всередині або зовні автомобіля( зовнішня ТV антена буде значно слабкіше внутрішньої).

- мультифункціональні суміщені моделі з ідеальними за якістю параметрами пошуку радіо і ТV хвилі.

найбільш інноваційні системи подібного типу, можуть бути обладнані ще й системами GPS навігації.

 

 

Коли вибір антени вже зроблено, залишається справа за малим - вибрати ідеальне місце її розміщення, де пошук сигналу буде самим вдалим.

встановлювати зовнішньо або внутрішньо:

1.)зовнішній(зовнішній) пасивний тип антени, що підключається до радіоприймача, включає такі два види антен:

- штирові антени з металевим стрижнем, від висоти якого залежить якість радіоприймача. Такі антени можуть бути плавникового типу або з внутрішніми кріпленнями;

-укорочені антени для дахів. Встановлюється така антена зазвичай на даху над лобовим або заднім вікном машини, а підключається до підсилювача;

Далі визначаємо бажаний спосіб фіксації антени, буде це:

-магнітна основа-зручна і швидка фіксація, однак за час використання може досить сильно пошкодити лакофарбове покриття автомобіля і до того ж, її використання стає небезпечним при гальмуванні авто;

-врізка в корпус( крило або дах)- надійна, естетично довершена, однак таку установку бажано не проводити самостійно, а краще звернутися в спеціалізовану майстерню;

-прокладка на жолобі даху( в канаві водостоку)- швидка і зручна фіксація, однак можлива не на всіх автомобілях. Така установка буде мати не достатньо хороші якості у вигляді зниження радіусу дії на третину можливостей, якщо канавка водостоку автомобіля покрита пластиковою накладкою.

Переймаючись над способом установки, не забувайте про вплив різного роду опадів, потрапляє вологи, які несуть руйнівну, корозійне дію на металеві деталі антени, а це в свою чергу призведе до погіршення контактів і ослаблення сигналу.

2.)внутрішньосалонний активний тип антени висувний конструкції( з вбудованим електроприводом або без нього) з встановленим за замовчуванням підсилювачем або ж обов'язкові для підключення до підсилювача звичайного. Перевагою внутрішнсалонних антен виступає безпеку їх установки по відношенню до ризику бути вкраденими або поламаними, адже таку антену легко поламати про гілки дерев,паркани, або ж її просто буде досить легко вкрасти.

зі зміцненням внутрішнім все набагато простіше і в плані установки. Така & nbsp; антена фіксується на лобове або заднє скло за допомогою скотча або клею. Центрова система повинна буде бути розміщена за дзеркалом заднього виду ,а & ldquo;крила & rdquo; антени розійдуться уздовж рами скла.

Вдалого пошуку якісних сигналів Вам бажає магазин автоаксесуарів Автошара!

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00