БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring

Бампера для авто

Toyota

Якщо Ви спантеличені питанням купівлі автомобільного бампера в нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти, як оригінальну деталь, так і її якісний аналог.

Автомобільний бампер несе в собі три основні функції, це: захисна, практична і естетична.

передня частина автомобіля представлена пластиковою або пластмасовою основою з металевими шинами (підсилювачами), які покликані при зіткненні автомобіля приймати удари на себе.

Решітка бампера покликана захищати кондиціонер або радіатор охолодження.

Так само існує можливість установки додаткових опцій на дані автомобільні елементи.

З таких опцій варто відзначити установку датчиків паркування, додаткову оптику( фари протитуманні, додаткові фари ближнього і дальнього світла), форсунки омивача фар, спойлери, накладки, різні елементи тюнінгу і так далі.

Якщо для вас важлива можливість установки всіх цих опцій, обов'язково уточнюйте чи можлива вона в обраному Вами варіанті бампера.

З естетичної точки зору, установка бампера спільно з гратами буде гарантувати особливий і неповторний вигляд автомобіля, яким він неодмінно буде пізнаваний.

З бюджетної серії решіток на бампер варто виділити пластикові решітки, які зарекомендували себе, як аксесуари досить-таки міцні, надійні і довговічні. Такі решітки досить добре фарбуються, при цьому не втрачаючи естетики зовнішнього вигляду. Якщо пішла мова про фарбування, варто сказати, що на ній економити не рекомендується, адже це відразу відіб'ється на зовнішньому вигляді решіток.

Якщо Вам необхідно придбати бампер або решітку, досить швидко, легко, недорого і з повною кваліфікованою допомогою фахівця, це можна зробити на сайті інтернет-магазину автомобільних аксесуарів Автошара.

телефонуйте нашому менеджеру, консультуйтеся он-лайн на сайті магазину, оформляйте заявку про замовлення, а ми виконаємо все в найкоротші терміни і з доставкою по всій території України.

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00