5-16 марта самовывоз с 11.00 до 17.00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 11.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Скидка на коврики Forgum
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Автоелектроніка Іммобілайзери

Іммобілайзери для авто

1   2   наст >>
іммобілайзер Spectrotec
Код товару: 34444
Електронний кодовий іммобілайзер Spectrotec.
Іммобілайзер СФИНКС - C1,8 Meguna з датчиком різниці потенціалу з датчиком прискорення і нахилу
Код товару: 34445
Іммобілайзер сфінкс 1.8 (С1. 8 – - високоефективний засіб захисту автомобіля від угону. Сфінкс 1.8 має зрозумілий для користувача принцип управління і за рахунок наявності в своїй конструкції датчика прискорення...
Іммобілайзер СФИНКС C1.9 Meguna сенсорний
Код товару: 34446
Іммобілайзер Сфінкс 1.9 – високоефективний засіб захисту автомобіля від угону. Сфінкс 1.9 має зрозумілий для користувача принцип управління і функціонально об'єднав в собі широко відомі...
Іммобілайзер СФИНКС-С1.7m Meguna різниці потенціалу з датчиком прискорення
Код товару: 34447
Високоефективний засіб захисту автомобіля від угону. Сфінкс 1.7 має зрозумілий для користувача принцип управління і за рахунок наявності в своїй конструкції датчика прискорення з програмованою...
Іммобілайзер Tiger TG-210
Код товару: 34448
Іммобілайзер Tiger TG-210 призначений для захисту від угону шляхом блокування електричного кола автомобіля з використанням вбудованого реле блокування.
Іммобілайзер Biocode-auto 150 RDD
Код товару: 34922
Реле RDD з датчиком руху дозволяють підтримувати дистанційний автозапуск і проводити блокування двигуна лише з початком руху автомобіля.
Іммобілайзер Biocode-auto 150 RDUK
Код товару: 34923
Система Biocode Auto-150 не вимагає наявності комп'ютера в процесі експлуатації - занесення і видалення користувачів здійснюється за допомогою &quotмастер пальця&quot. В пам'ять системи може бути...
Іммобілайзер Biocode-auto 150 RDU
Код товару: 34924
З допомогою спеціального сканера система визначає власника по його відбитку пальця, що виключає будь-які можливості перехоплення сигналу і несанкціонованого доступу до автомобіля, що охороняється.
Іммобілайзер Biocode-auto M10 INT RDD
Код товару: 34925
Biocode Auto-M10 Int має ряд протирозбійних функцій, що перешкоджають силовому захопленню автомобіля. Це контроль за відкриттям двері водія, а також...
Іммобілайзер Biocode-auto M10 INT RDUK
Код товару: 34926
Biocode Auto-M10 Int - система може бути встановлена в будь-які автомобілі і не порушує роботу штатної електроніки. Новітня технологія передачі даних забезпечує неможливість перехоплення сигналу.
Іммобілайзер Biocode-auto M10 INT RDU
Код товару: 34927
Biocode Auto-M10 Int створена на базі системи Biocode Auto-M10 і відрізняється від неї наявністю інтеграційних виходів, що дозволяють поєднати в потужний протиугінний комплекс практично...
Іммобілайзер Biocode-auto M10 RDUK
Код товару: 34929
Максимальний час ідентифікації - не більше 2 сек. Максимальна кількість збережених в пам'яті відбитків пальців - 10 шт. Кількість підключаються реле RDU, RDUK, RDD - не обмежена. В комплекті реле RDUK.
Іммобілайзер Biocode-auto M10 RDU
Код товару: 34930
Максимальний час ідентифікації - не більше 2 сек. Максимальна кількість збережених в пам'яті відбитків пальців - 10 шт. Кількість підключаються реле RDU, RDUK, RDD - не обмежена. В комплекті реле RDU.
Іммобілайзер IMMOBILIZER Genie Card
Код товару: 34931
«Безконтактний картковий іммобілайзер» Genie ™ від Spetrotec - це система для запобігання викрадення, яка автоматично визначає авторизованого водія за допомогою унікальної карти-мітки. Spectrotec.
Іммобілайзер Meteor - Y
Код товару: 34932
Електронний кодовий Іммобілайзер Meteor-y.
Іммобілайзер Multicode GL -1000 RDD
Код товару: 34933
Час передачі даних по радіоканалу становить менше 1 мілісекунди. Радіомітки захищені від копіювання і підміни. У пам'яті радіомітки здійснюється запис подій...
Іммобілайзер Multicode GL -1000 RDUK
Код товару: 34934
Час передачі даних по радіоканалу становить менше 1 мілісекунди. У пам'яті радіомітки здійснюється запис подій, які відбуваються в режимі охорони або експлуатації.
Іммобілайзер Multicode GL -1000 RDU
Код товару: 34935
Система Multicode реалізована на технології визначення власника по радіомітці. Для обміну даними використовується двонаправлений, захищений сучасними криптографічними...
Іммобілайзер Multicode Kensai RDD
Код товару: 34936
Іммобілайзер Multicode Kensai RDD.
Завантажити
Подождите ...
1   2   наст >>

Іммобілайзером називається спеціальний електронний знерухомлюючий пристрій протиугінного характеру. Просто кажучи, це пристрій, що знедолює автомобіль від угону.

У класичного іммобілайзера 2 основні складові:

  • центральний блок управління;
  • ключ керівництва блоком управління.

багато сучасних автомобілів ще виробником комплектуються блокуючим іммобілайзером. У такому штатному пристрої блокування проводиться за допомогою реле.

безпосередньо сам пристрій безпосередньо пов'язаний з контролером вприскування двигуна. Виходячи з цього, якщо не надходить дозволяючий сигнал, ініціація запуску від контролера і підтримка роботи двигуна проводиться не буде. Тобто, по суті, всі процеси повністю контрольовані системою двигуна.

 Крім штатного, існують і додаткові іммобілайзери. Принцип їх роботи заснований на розрив з'єднання електричних ланцюгів авто в найважливіших місцях(  електроланок стартера, запалювання, двигуна, перекриття подачі палива, створення перешкод у коробці передач і т..д.).

саме виходячи з цього, авто з встановленим імммобілайзером залишиться абсолютно знерухомленим, навіть якщо зловмисники проникнуть в салон.

Слід враховувати той фактор, що деякі моделі іммобілайзерів блокують автомобіль відразу, не дозволяючи зловмиснику навіть рушити з місця,  а деякі, через дуже короткий проміжок часу, дозволяючи викрадачеві не тільки проникнути в салон, завести автомобіль, але і виїхати на дорогу. Там вже заглухлу машину, злодій швидше за все просто залишить в жвавому місці.

Якщо крім іммобілайзера, Вами будуть використані й інші захисні елементи( такі як електромагнітні клапани або інші), Вам буде доступна і блокування роботи неелектричних систем.

Контроль роботи іммобілайзером повинен керуватися виключно власником автомобіля. Здійснюється керівництво контролем за допомогою електронного кодового ключа. Іноді можна зустріти варіації іммобілайзерів, які керуються за допомогою ручного набору коду або прихованої кнопки, але такі моделі вважаються менш захищеними. Відключення роботи системи проводиться контактним або безконтактным методом - за допомогою доданого автовласником ключа в спеціальне гніздо системи, або розміщення спеціального чіпа в районі антени системи, після чого система зчитує інформацію і розблокує автомобіль. Є й моделі, які розблокуються після сканування відбитка пальця автовласника.

Якщо Іммобілайзер пошкоджується або була спроба несанкціонованого його відключення, система автомобіля автоматично блокується.

практично кожен сучасний Іммобілайзер обладнаний системою рахунку і установки часу. Завдяки цій системі, можна встановити час, після простою якого, автомобіль в стані спокою, автоматично переводиться під охорону іммобілайзером.

такий пристрій не буде помітно оку зловмисників, розпізнати його наявність візуально неможливо. Тому, на відміну від відлякуючої сигналізації, Іммобілайзер створить невирішувані проблеми зловмиснику на половині шляху його дій. Відключити пристрій або зламати, теж не вважається можливим.

Забезпечте себе та свій автомобіль, користуйтеся сучасними методами безпеки і тоді проблеми зі зловмисниками будуть для Вас завжди легко вирішувані.

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00