5-16 марта самовывоз с 11.00 до 17.00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 11.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Скидка на коврики Forgum
Коврики в салон из полимера
Gledring

Мінімийки

Для постійної підтримки чистоти автомобіля і економії власних заощаджень на оплату автомийок були придумані мінімийки. Це пристрій для змивання бруду і піску з автомобіля за допомогою подачі води під напором. Тиск подачі води у всіх минимойках різне + його завжди можна регулювати, але кращими для миття автомобіля, звичайно, вважаються мінімийки з високим тиском води. Така мийка буде економною, навіть якщо Ви звикли обходиться без комерційних автомийок і мити машину завжди своїми силами, мінімийка значно заощадить Вам використання води, адже споживання води минимойкой становить у середньому 300-500литров в годину. Працює цей пристрій від звичайної розетки стандартного напруги до 220В. Безперервно використовувати таку мийку можна протягом 3часов.

Принцип роботи заснований на попаданні води під високим тиском в дифузор і її розпилювання.
Так само при виборі мінімийки потрібно звернути особливу увагу на її робочий тиск, воно має бути не нижче 100бар, для частого і більш якісного використання підійдуть мінімийки в 110-150бар, на СТО використовуються мінімийки з робочим тиском свысше 150бар.
Велика подача води більш ефективною, вона буде корисною для миття сильно забруднених поверхонь. Довжина шланга бажана не коротше 3-3,5 м., а ще краще від 5м і більше.
Якісний і довговічний буде насос мінімийки, який виготовлений з металу, з керамічним покриттям деталей. Сама ж мінімийка зазвичай виготовлена з міцного товстого пластику, якому не страшні удари і падіння.
Мінімийки середнього класу і вище мають в комплекті різні насадки (щітки, сопла, Розприскувачі, “грязьові фрези” ) і бак для миючого засобу.
Таку збиральну міні-машину можна використовувати і в побуті. Вона допоможе помити будинок, фасад, паркан, килими, велосипеди, асфальтні доріжки, садові меблі, веранди.

На нашому сайті представлені кращі пропозиції, які зможуть задовольнити вимоги самих упереджених покупців. Спростіть свої пошуки - зверніться до нашого менеджера і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір.

У нашому каталозі представлені мінімийки таких произвожителей - BOSCH, KARCHER, KRANZE, NILFINSK.

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00