БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Автоелектроніка Рамки перехідні

Рамки перехідні для автомагнітол

1   2   3   4   5   6    ...   14   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   14   наст >>

Для комфортного перебування водія за кермом своєї залізної конячки, в ній повинно бути перш за все комфортно і затишно.

важливим фактором для багатьох автовласників буде і якість звучання Мультимедіа в його авто.

Звичайно автомобіль може бути обладнаний штатним заводським мультимедіа, проте, хто чув його звучання в порівнянні з якісною мультимедійною технікою, тому додатковий аналіз переваг буде зайвим.

крім чудового, чистого звучання, якісна мультимедіа-це завжди ще й розширений функціонал.

Перехідна рамка - головний аксесуар, необхідний для заміни штатної автомагнітоли на сучасну техніку, вдосконалену. За допомогою даного аксесуара, така заміна проводиться відповідно до всіх вимог і не завдасть ні найменшого збитку для внутрішнього дизайну автомобіля. З цього випливає, що грамотно підібрана перехідна рамка, яку змінну автомагнітолу надасть у вигляді абсолютно ідентичному штатної автомагнітоли.

 

Для того, щоб не помилитися у виборі перехідної рамки для власного автомобіля, необхідно досить добре орієнтуватися в їх характеристиках. Про це і будемо вести мову.

При заміні автомагнітол в автомобілях різних марок, моделей, різних років випуску, відповідно використовуються і різні установчі рамки. Крім відмінностей в рамках відповідно відмінностей автомобілів, відрізняють їх і по стандартному установчого розміром автомагнітоли - це може бути:

 -1 din для автомобілів підтримують тип магитол 1 din - з шириною 178, висотою - 50, глибиною - 155 мм.

-2 din.- з шириною - 178, висотою - 100, глибиною - 155мм. Така рамка призначена для автомагнітол, при заміні яких змінюється вся центральна панель.

Досить популярні і рамки 1 din з кишенею, при діставанні якого рамка стає повноцінною перехідною рамкою 2 din.

Для правильної заміни автомагнітоли, яка не завдасть шкоди Вашому авто, для зйому штатного обладнання та монтування нового, вдосконаленого, ми рекомендуємо використовувати спеціально призначені інструменти для розбирання салону. З такими інструментами Ви не просто зробите правильний демонтаж і монтаж мультимедійної техніки в автомобіль, але і вбережете торпедо і саму перехідну рамку.
 Не зайвим буде і опинився “під рукою” ISO-адаптер, за допомогою якого вся установка буде проведена без обрізання проводів.

при специфічному роз'ємі на штатній антені, необхідним буде адаптер антенний.

На нашому сайті інтернет-магазину автомобільних аксесуарів Автошара, Ви самі зможете підібрати необхідну Вам перехідну рамку з допомогою фільтрів. Виберіть модель Вашого авто, рік його випуску, розмір необхідної рамки і фільтр сам відбере підходящі для Вас варіанти.

Якщо складності при виборі все-таки виникли, наші консультанти завжди готові проконсультувати Вас по наданому телефону на нашому сайті або в онлайн сервісі зв'язку з менеджером магазину.

Пам'ятайте, що правильно підібрана перехідна рамка буде гарантувати легкий і швидкий монтаж, надійну установку без зазорів і щілин, а сам пристрій буде ідеально вмонтовано в інтер'єр.

 

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00