БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00

Замок КПП

Dacia
Fiat
Kia
Lada
Mazda
Nissan
Ravon
Skoda
Suzuki
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   наст >>

Вигідним капіталовкладенням є не тільки придбання автомобіля, але і його надійний захист. На думку деяких автомобілістів досить поставити на авто протиугінний пристрій і проблема його безпеки вирішена. Не спокушайтеся з цього приводу, цього далеко не достатньо.

Більшість власників автомобілів називають замок КПП найбільш надійним засобом захисту. Деякі з них по праву відносять замок КПП до протиугінним пристроїв. Варто відзначити, що звичайні протиугінні пристрої грабіжники знешкоджують в частки секунди, розкривають найскладніші замки. Замок КПП абсолютно новий підхід до захисту вашого автомобіля.

Замок КПП, що це?

Замок КПП відноситься до механічних протиугінним засобів, так як за допомогою особливого ключа блокується коробка передач. Викрадач, визначивши наявність замку КПП, тут же залишає машину, так як заблоковані рухомі частини коробки передач роблять рух автомобіля неможливим.

Наявність замка КПП в салоні машині дуже складно візуально визначити, пристрій компактний і невелике. Існують універсальні моделі таких замків і модельні, штирові та безштирові. Модельні блокатори припускають замок під конкретну марку автомобіля. Назва безштирьових блокаторів зовсім не означає, що штиря немає. Штир такого замку монтується в коробку передач і активується індивідуальним ключем.

На нашому сайті представлена багата колекція замків КПП. Це модельні блокатори практично на всі найвідоміші марки автомобілів. Ми віддаємо перевагу безштирьовим моделям, так як вони є більш сучасними і зручними у використанні.

Комплектність і гарантія

У комплекті замка КПП зазвичай три ключа, Індивідуальна кодова карта Для замовлення дубліката, якщо така необхідність виникне. Ми здійснюємо кур'єрську доставку або ви можете забрати товар безпосередньо в нашому офісі. Протягом 14 днів ви можете повернути товар, якщо замок не був використаний і має заводський код.

На сайті ви зможете ознайомитися з особливостями всіх наявних замків КПП. А також інформацію про тип замку, фірму виробника, особливості конструкції та експлуатації. Тут же представлені актуальні ціни на наявні товари.

При всьому різноманітті моделей замків принцип їх роботи дуже простий – після паркування поворотом ключа ви закриваєте замок, коли повертаєтеся в автомобіль, відкриваєте замок. Ми працюємо тільки з перевіреними фірмами виробниками і гарантуємо якість наших товарів. Вони довго і надійно захищатимуть ваш автомобіль.