БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00

Автомагазин автошара - доставка

Купити в нашому магазині за адресою: Київ, Вул. Набережно Хрещатицька 39 - в арці з вивіскою Автомагазин.
Час приїзду а так само наявність товару уточнюйте у менеджера.
Карта проїзду:

КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА здійснюється по Києву після замовлення товару за тел. (044) 362 00 03 або через сайт (кнопка купити). Якщо товар є на нашому складі-то доставка можлива в цей же день. Якщо товар знаходиться на віддаленому складі, то доставка можлива протягом 1-2 днів від моменту замовлення товару. Вартість доставки від 300 грн - безкоштовна, до 300 грн - 40 грн по Києву.

Графік роботи:

Прийом замовлень Пн-Пт з 10.00 до 19.00
Сб з 10.00 до 17.00

Кур'єрська доставка Пн-Пт з 11 до 19

Автомагазин адреса доставка Нова пошта
Час доставки узгоджується з менеджером, але в будь-якому випадку залежить від маршруту кур'єра і пробок, тому просимо погоджувати час у форматі ВІД і ДО певного часу.

Доставка по Україні безкоштовна до відділення Нової пошти у Вашому місті при сумі замовлення від 300 грн. До 300 грн - за тарифами Нової пошти.

Автомагазин адреса доставка Нова поштаНова пошта - можете отримати замовлення післяплатою розрахуватися при отриманні у відділенні Нової пошти попередньо перевіривши товар (додатково плата - 2% від суми замовлення і 20 грн за зворотну грошей). Безкоштовна доставка можлива якщо це не великогабаритний товар.
Якщо товар великогабаритний - наприклад рейлінги, пороги на авто, бокс на дах, підкрилки для авто - в цьому випадку доставка за рахунок покупця, служба доставки бере за доставку від 120 грн і вище.
Бажаєте отримати швидко і безкоштовно - замовляйте доставку у нас через Нову пошту по Україні. При цьому зможете отримати замовлення через 1-2 дні після надходження товару на наш склад.

Список представництв компанії Нова поштаОформлення документів

Разом з товаром кур'єр передає вам документи: товарний чек, інструкцію з експлуатації і заповнений гарантійний талон на придбану електронну техніку. У гарантійному талоні вказано термін гарантійного обслуговування та авторизовані сервісні центри, що забезпечують офіційну гарантію, оскільки ми продаємо тільки сертифікований ТОВАР. Гарантійний термін залежить від умов виробника .

публічна Оферта

Виникли питання?

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, що стосуються нашого магазину і товару.

 

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00