5-16 марта самовывоз с 11.00 до 17.00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 11.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Скидка на коврики Forgum
Коврики в салон из полимера
Gledring

Лампи автомобільні

1   2   3   4   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   наст >>

Початківці автомобілісти, щасливі власники нової залізної конячки або ж ті, хто просто не може тримати всю інформацію в голові, часто не знають точних характеристик світлових приладів свого автомобіля. Для точного визначення потрібних параметрів автоламп, відкрийте паспорт вашої машини і там ви знайдете 100% достовірну інформацію про всі параметри і характеристики свого автомобіля.

Для того, щоб зупинити свій вибір на певному товарі, потрібно усвідомити основні характеристики, які Ви вимагаєте від майбутнього освітлювального приладу, а саме: тип лампи, потрібне напруження і її цоколь. Всю інформацію про характеристики можна знайти в керівництві і спеціалізованих каталогах згідно марки Вашого автомобіля.

Найбільш широко поширеними виступають такі типи: Н1, Н2Б, НВ3Б, Н4Б, НВ4, W5W і так далі. Так, для ламп фар противотуманок використовуються лампи з цоколем Н3, а цоколі Н4, Н7 і Н1 використовуються для фар головного світла.

Якщо говорити про температуру світіння, яка визначає світловий спектр лампи, вона визначається спеціальною шкалою - 2800-3200К - світло яскраво-жовтий( ідеальні для установки в фарах противотуманках), 4000-4800К - колір білий з жовтим відливом( фари основного світла), 5000-5500К - колір білий без відливів( фари основного світла), 8000К і більше - колір блакитний або синій.

Асортимент всіх освітлювальних приладів, як вітчизняного виробництва, так і від іноземних виробників, досить широкий і різноманітний, але вибір все ж слід зупинити на лампах від перевірених, відомих брендів.

Що стосується типів автоламп, від яких і залежить фізичний принцип їх функціонування, це:

-лампи галогенові лампи розжарювання, в яких колба наповнена інертним газом. Ці лампи досить недорогі і поширені, однак їх коефіцієнт корисної дії досить низький і виходячи з цього дані лампи практично вичерпали можливості до вдосконалення.

Варто попередити автомобілістів, які для більш потужного освітлення встановлюють галогенки підвищеної потужності. Досить часто, таке рішення призводить до навантаження бортової мережі і піддає ризику розплавлення деталі фари. Ідеальним рішенням для галогенок будуть лампи з підвищеною світловіддачею(+50% або +30%);

-ксенонові лампи - принцип роботи заснований на світінні інертного газу ксенону), який ініціюється розрядом між електродами. Крім цього, у ксенонових автоламп зобов'язаний бути спеціально призначений блок розпалу, з допомогою якого підпалюється газовий склад в колбі самої лампи. Далі, за рахунок того ж блоку розпалювання підтримується робота лампи. Дані прилади мають високий коефіцієнт корисної дії і дозволяють миттєво підвищувати світловий потік. Ксенонові лампи можуть служити для світіння дальнього світла або для світіння світла ближнього;

-біксенонові лампи - єдине відміну від ксенонових ламп полягає у можливості поєднання роботи двох режимів ( ближнього і дальнього світла) за допомогою спеціально призначеного механізму перемикання;

-лампи світлодіодні-найвищий коефіцієнт корисної дії в поєднанні з величезним ресурсом. Основне використання заслужили в світлових вогнях, салонних платформах та інших слабопотужних освітлювальних приладах. Цей фактор пояснюється складністю створення потужного спрямованого світлового потоку

Визначайтеся з потрібним Вам типом автолампи, вибирайте варіант зі стандартною потужністю і збільшеною світловіддачею, а так само враховуйте потрібну кількість купованих ламп, адже поєднувати лампи, які вже отгорели деякий час з новими лампами не рекомендується через їх різної світловіддачі.

Вдалих покупок і тривалого часу якісної і надійної експлуатації автомобільних аксесуарів Вам бажає інтернет-магазин Автошара!

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00