БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Коврики в салон из полимера
Gledring
Беслпатная доставка от 300 грн
Автомагазин Багажники Поперечки

поперечки

Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   9   наст >>

Поперечки на багажник (вони ж дуги багажні) є складовою частиною багажника і служать основою для установки різного устаткування на дах авто.

Комплект таких автомобільних аксесуарів завжди складається з двох дуг. Саме на ці дуги встановлюються вантажні бокси, кріплення для лиж, велосипедів і т. д.

Такі поперечки бувають декількох видів і їх асортимент представлений в широкому ціновому діапазоні в залежності від призначення поперечок.

Розрізняють поперечки, що встановлюються прямо на дах авто і поперечки, які кріпляться на рейлінги. Можна зустріти в продажу і готовий багажний набір-рейлінги + поперечки.

Такі автомобільні елементи виготовляють з алюмінію( поперечки сріблястого кольору) або сталі( чорні поперечки), які легко справляються з утриманням важких вантажів.

Що стосується профілю поперечок, вони можуть бути прямокутними, так і аеро-поперечинами( овальні поперечки).

прямокутні поперечки досить прості зовні, але при цьому мають невисоку, демократичну ціну. У поперечному перерізі такі елементи мають прямокутник. Матеріал - найчастіше сталь. Є непоганим варіантом для рідкої перевезення вантажу, або щоденного перевезення на низьких швидкостях. З недоліків - створення шуму при опорі повітрю і не надто презентабельний, простий зовнішній вигляд. Демокративна ціна робить їх популярними серед автомобілістів, що цінують свій бюджет.

поперечки аеро - самий распространнний вид багажних поперечок. Дані поперечки стильні, сучасні, однак, мають досить завищеними цінами. Такі аксесуари в поперечному перерізі мають овал, за рахунок чого, при набиранні високих швидкостей, найменше схильні до опору повітря і добуток шумів у них мінімізовано. Важливим фактором є і зниження витрати палива з такими поперечинами. Матеріал в більшості варіантів-алюміній. На практиці проявили себе, як ідеальний варіант для щоденного перевезення вантажів.

Кріплення поперечок на дах автомобіля здійснюється одним з чотирьох можливих способів: на рейлінги, дах гладку, водостоки та гладкі місця.

цінова політика на всі поперечки коливається від пари сотень гривень до декількох тисяч і звичайно безпосередньо залежить від бренду і якості аксесуара.

Основні фірми виробники - Thule, Powerful, Uncle, Winbo та інші.

Якщо у Вас виникли проблеми і Ви не знаєте, на чому краще зупинити свій вибір з широкого асортименту представленої продукції даного розділу, зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном і наш менеджер з радістю допоможе Вам зробити правильний вибір надійного і якісного аксесуара для Вашого автомобіля.


 

поперечки ціна в Автошарі: и начинается от 350 до 9369 грн (ціни Липень 2021)

Товар Ціна
Поперечки (1,10m) Taurus CarryUp TA7111300 грн
Поперечки (1,20m) Taurus CarryUp TA7121300 грн
Поперечки (1,35m) Taurus CarryUp TA7131300 грн
Поперечки GeV Discovery 56001600 грн
Поперечки GeV Discovery 55011600 грн
Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00