У зв'язку з військовими діями у нас тільки відправка товарів службою "Нова Пошта".
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні

Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Багажники Поперечки

Поперечки

Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   11   наст >>

Поперечки на багажник (вони ж дуги багажні) є складовою частиною багажника і служать основою для установки різного устаткування на дах авто.

Комплект таких автомобільних аксесуарів завжди складається з двох дуг. Саме на ці дуги встановлюються вантажні бокси, кріплення для лиж, велосипедів і т. д.

Такі поперечки бувають декількох видів і їх асортимент представлений в широкому ціновому діапазоні в залежності від призначення поперечок.

Розрізняють поперечки, що встановлюються прямо на дах авто і поперечки, які кріпляться на рейлінги. Можна зустріти в продажу і готовий багажний набір-рейлінги + поперечки.

Такі автомобільні елементи виготовляють з алюмінію( поперечки сріблястого кольору) або сталі( чорні поперечки), які легко справляються з утриманням важких вантажів.

Що стосується профілю поперечок, вони можуть бути прямокутними, так і аеро-поперечинами( овальні поперечки).

прямокутні поперечки досить прості зовні, але при цьому мають невисоку, демократичну ціну. У поперечному перерізі такі елементи мають прямокутник. Матеріал - найчастіше сталь. Є непоганим варіантом для рідкої перевезення вантажу, або щоденного перевезення на низьких швидкостях. З недоліків - створення шуму при опорі повітрю і не надто презентабельний, простий зовнішній вигляд. Демокративна ціна робить їх популярними серед автомобілістів, що цінують свій бюджет.

поперечки аеро - самий распространнний вид багажних поперечок. Дані поперечки стильні, сучасні, однак, мають досить завищеними цінами. Такі аксесуари в поперечному перерізі мають овал, за рахунок чого, при набиранні високих швидкостей, найменше схильні до опору повітря і добуток шумів у них мінімізовано. Важливим фактором є і зниження витрати палива з такими поперечинами. Матеріал в більшості варіантів-алюміній. На практиці проявили себе, як ідеальний варіант для щоденного перевезення вантажів.

Кріплення поперечок на дах автомобіля здійснюється одним з чотирьох можливих способів: на рейлінги, дах гладку, водостоки та гладкі місця.

цінова політика на всі поперечки коливається від пари сотень гривень до декількох тисяч і звичайно безпосередньо залежить від бренду і якості аксесуара.

Основні фірми виробники - Thule, Powerful, Uncle, Winbo та інші.

Якщо у Вас виникли проблеми і Ви не знаєте, на чому краще зупинити свій вибір з широкого асортименту представленої продукції даного розділу, зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном і наш менеджер з радістю допоможе Вам зробити правильний вибір надійного і якісного аксесуара для Вашого автомобіля.


 

Поперечки ціна в Автошарі:

Товар Ціна
Рейлінги Volkswagen Caddy Maxi (2005-2010) / тип Crown - Erkul2557 грн
Поперечки (1,10m) Taurus CarryUp TA7112700 грн
Поперечки (1,20m) Taurus CarryUp TA7122700 грн
Поперечки (1,35m) Taurus CarryUp TA7132700 грн
Поперечки GeV Thor A95023100 грн