БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Багажники Поперечки

Поперечки

Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   11   наст >>

Поперечки на багажник (вони ж дуги багажні) є складовою частиною багажника і служать основою для установки різного устаткування на дах авто.

Комплект таких автомобільних аксесуарів завжди складається з двох дуг. Саме на ці дуги встановлюються вантажні бокси, кріплення для лиж, велосипедів і т. д.

Такі поперечки бувають декількох видів і їх асортимент представлений в широкому ціновому діапазоні в залежності від призначення поперечок.

Розрізняють поперечки, що встановлюються прямо на дах авто і поперечки, які кріпляться на рейлінги. Можна зустріти в продажу і готовий багажний набір-рейлінги + поперечки.

Такі автомобільні елементи виготовляють з алюмінію( поперечки сріблястого кольору) або сталі( чорні поперечки), які легко справляються з утриманням важких вантажів.

Що стосується профілю поперечок, вони можуть бути прямокутними, так і аеро-поперечинами( овальні поперечки).

прямокутні поперечки досить прості зовні, але при цьому мають невисоку, демократичну ціну. У поперечному перерізі такі елементи мають прямокутник. Матеріал - найчастіше сталь. Є непоганим варіантом для рідкої перевезення вантажу, або щоденного перевезення на низьких швидкостях. З недоліків - створення шуму при опорі повітрю і не надто презентабельний, простий зовнішній вигляд. Демокративна ціна робить їх популярними серед автомобілістів, що цінують свій бюджет.

поперечки аеро - самий распространнний вид багажних поперечок. Дані поперечки стильні, сучасні, однак, мають досить завищеними цінами. Такі аксесуари в поперечному перерізі мають овал, за рахунок чого, при набиранні високих швидкостей, найменше схильні до опору повітря і добуток шумів у них мінімізовано. Важливим фактором є і зниження витрати палива з такими поперечинами. Матеріал в більшості варіантів-алюміній. На практиці проявили себе, як ідеальний варіант для щоденного перевезення вантажів.

Кріплення поперечок на дах автомобіля здійснюється одним з чотирьох можливих способів: на рейлінги, дах гладку, водостоки та гладкі місця.

цінова політика на всі поперечки коливається від пари сотень гривень до декількох тисяч і звичайно безпосередньо залежить від бренду і якості аксесуара.

Основні фірми виробники - Thule, Powerful, Uncle, Winbo та інші.

Якщо у Вас виникли проблеми і Ви не знаєте, на чому краще зупинити свій вибір з широкого асортименту представленої продукції даного розділу, зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном і наш менеджер з радістю допоможе Вам зробити правильний вибір надійного і якісного аксесуара для Вашого автомобіля.


 

Поперечки ціна в Автошарі: від 350 до 12999 грн

Товар Ціна
Поперечки (1,10m) Taurus CarryUp TA7112700 грн
Поперечки (1,20m) Taurus CarryUp TA7122700 грн
Поперечки (1,35m) Taurus CarryUp TA7132700 грн
Поперечки GeV Thor A95023100 грн
Поперечки GeV Thor A95033100 грн