5-16 марта самовывоз с 11.00 до 17.00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 11.00-17.00
Фільтр
Скидка на коврики Forgum
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Багажники Поперечки

поперечки

1   2   3   4   5   6    ...   9   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   9   наст >>

Поперечки на багажник (вони ж дуги багажні) є складовою частиною багажника і служать основою для установки різного устаткування на дах авто.

Комплект таких автомобільних аксесуарів завжди складається з двох дуг. Саме на ці дуги встановлюються вантажні бокси, кріплення для лиж, велосипедів і т. д.

Такі поперечки бувають декількох видів і їх асортимент представлений в широкому ціновому діапазоні в залежності від призначення поперечок.

Розрізняють поперечки, що встановлюються прямо на дах авто і поперечки, які кріпляться на рейлінги. Можна зустріти в продажу і готовий багажний набір-рейлінги + поперечки.

Такі автомобільні елементи виготовляють з алюмінію( поперечки сріблястого кольору) або сталі( чорні поперечки), які легко справляються з утриманням важких вантажів.

Що стосується профілю поперечок, вони можуть бути прямокутними, так і аеро-поперечинами( овальні поперечки).

прямокутні поперечки досить прості зовні, але при цьому мають невисоку, демократичну ціну. У поперечному перерізі такі елементи мають прямокутник. Матеріал - найчастіше сталь. Є непоганим варіантом для рідкої перевезення вантажу, або щоденного перевезення на низьких швидкостях. З недоліків - створення шуму при опорі повітрю і не надто презентабельний, простий зовнішній вигляд. Демокративна ціна робить їх популярними серед автомобілістів, що цінують свій бюджет.

поперечки аеро - самий распространнний вид багажних поперечок. Дані поперечки стильні, сучасні, однак, мають досить завищеними цінами. Такі аксесуари в поперечному перерізі мають овал, за рахунок чого, при набиранні високих швидкостей, найменше схильні до опору повітря і добуток шумів у них мінімізовано. Важливим фактором є і зниження витрати палива з такими поперечинами. Матеріал в більшості варіантів-алюміній. На практиці проявили себе, як ідеальний варіант для щоденного перевезення вантажів.

Кріплення поперечок на дах автомобіля здійснюється одним з чотирьох можливих способів: на рейлінги, дах гладку, водостоки та гладкі місця.

цінова політика на всі поперечки коливається від пари сотень гривень до декількох тисяч і звичайно безпосередньо залежить від бренду і якості аксесуара.

Основні фірми виробники - Thule, Powerful, Uncle, Winbo та інші.

Якщо у Вас виникли проблеми і Ви не знаєте, на чому краще зупинити свій вибір з широкого асортименту представленої продукції даного розділу, зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном і наш менеджер з радістю допоможе Вам зробити правильний вибір надійного і якісного аксесуара для Вашого автомобіля.


 

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00