У зв'язку з військовими діями у нас тільки відправка товарів службою "Нова Пошта".
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні

Пн-Пт 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Акция: Gledring
Акция: Беслпатная доставка от 300 грн
Акция: Накладки на пороги Nataniko
Автомагазин Автоаксесуари Ключ балонний

Ключ балонний для авто

Lavita 511119 Lavita 511119 Код 24906
Lavita 511000 Lavita 511000 Код 24910
Lavita 511121 Lavita 511121 Код 24905
Lavita 511117 Lavita 511117 Код 24907
Lavita 510705 Lavita 510705 Код 47130

Кожен водій розуміє, що вирушаючи в дорогу, потрібно бути готовим не тільки до комфортної їзди в улюбленому автомобілі, але і до деяких дорожніх неприємностей

і дрібним конфузам, що трубують втручання для їх вирішення. У деяких ситуаціях, знаходиться в дорозі без мінімального ремонтного набору автомобіліста може бути просто небезпечно для життя. Ослаблення кріплення коліс або навіть відлетів болтик, вимагають миттєвого ремонту, для попередження і уникнення створення аварійних ситуацій на дорозі. Досить велика кількість іномарок, в базовій комплектації, йдуть з деяким набором ремонтних інструментів. Однак, вони не завжди зручні, практичні і часто їх комплектація просто досить невелика і недостатня. Так, у комплекті може бути г-подібний ключ для закручування болтів, але незручність його використання часто призводить до додатка водієм надмірною сили і як наслідок пошкодження посадочних отворів в колісних дисках.

вирішення проблеми давно придумано і широко поширене серед досвідчених автомобілістів! Балонний ключ для автомобіля - той самий рятівний інструмент, який легко, швидко і практично допоможе усунути проблему з колесами на будь-якому автомобілі.

Зовні, балонний ключ являє собою конструкцію з різнорозмірними головками на його кінцях. В основному, розміри ключів відповідають розмірам найбільш часто використовуваних автомобільних укріплень. Більш модернізовані моделі ключів мають приєднувальним квадратом, за допомогою якого можлива установка насадки з будь головкою. Найпоширенішими є ключі на 17, 19, 32, 21, 27 мм, а також ключі телескопічні.

Виділимо і варіацію балонного ключа-хреста - такий виріб відрізняється хрестоподібної формою, чотирма вільними кінцями, кожен з яких закінчується головкою різного розміру, або ж, три кінця такого ключа можуть закінчуватися різнорозмірними головками, а четверту підставу буде завершено комірчиком для насадок торцевих. Ціна балонного ключа-Хреста трохи вище, ніж його молодшого брата-ключа балонного, але і функціональність значно ширше.

Ключі трубчасті свічкові - автомобільний ключ з одного шестигранною головкою і отвором для установки воротка, що створює високий крутний момент при заміні свічок запалювання. Свічкові ключі на  16, 18, 14 мм. часто оснащені  закріпленої на шарнірах т-подібною рукояткою. Таким інструментом буде зручно працювати під кутом. Ціна відповідно на трубчасті свічні ключі найвища.

Основними показниками надійності і якості даного інструменту виступає твердість матеріалу, з якого зроблений ключ( ідеальна твердість - 41,5 - 51,5  HRC) і його міцність. Міцність визначається витримкою  перехресних з'єднань і цілої конструкції, при додатку певної сили. Відкручуючи самий заіржавілий болт, ключем високої міцності, ваш інструмент не буде пошкоджуватися.

Кращим варіантом буде ключ з поєднання хрому і ванадію з антикорозійним покриттям. Такий ключ буде дійсно міцним, міцним, надійним і йому не будуть страшні корозії і іржі від потрапляння вологи.
Варто окреслити і окрему категорію вдосконалених ключів з важелями обертання.

спершу, широке поширення балонні Ключі отримали на автосервісах і шиномантажних майстерень, пізніше - в особистому користуванні у автовласників, які хочуть самі вирішувати дрібні проблеми з автомобільними колесами.

звичайно вибір балонних ключів широкий і різноманітний, а цінова політика прямопропорційно залежить від якості, надійності і функціонального наповнення ключа. Визначтеся з потрібним розміром кріплення і матеріалом, буде це простий балонний ключ або багатофункціональний і зручний ключ телескопічний і зробіть правильний вибір на користь Вашого ідеального автомобільного інструменту на сайті інтернет-магазину автомобільних аксесуарів Автошара!

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-17.00