БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Автоаксесуари Ключ балонний

Ключ балонний для авто

Lavita 510704 Lavita 510704 Код 24919
Lavita 511121 Lavita 511121 Код 24905
Lavita 511119 Lavita 511119 Код 24906
Завантажити
Подождите ...
1   2   наст >>

Кожен водій розуміє, що вирушаючи в дорогу, потрібно бути готовим не тільки до комфортної їзди в улюбленому автомобілі, але і до деяких дорожніх неприємностей

і дрібним конфузам, що трубують втручання для їх вирішення. У деяких ситуаціях, знаходиться в дорозі без мінімального ремонтного набору автомобіліста може бути просто небезпечно для життя. Ослаблення кріплення коліс або навіть відлетів болтик, вимагають миттєвого ремонту, для попередження і уникнення створення аварійних ситуацій на дорозі. Досить велика кількість іномарок, в базовій комплектації, йдуть з деяким набором ремонтних інструментів. Однак, вони не завжди зручні, практичні і часто їх комплектація просто досить невелика і недостатня. Так, у комплекті може бути г-подібний ключ для закручування болтів, але незручність його використання часто призводить до додатка водієм надмірною сили і як наслідок пошкодження посадочних отворів в колісних дисках.

вирішення проблеми давно придумано і широко поширене серед досвідчених автомобілістів! Балонний ключ для автомобіля - той самий рятівний інструмент, який легко, швидко і практично допоможе усунути проблему з колесами на будь-якому автомобілі.

Зовні, балонний ключ являє собою конструкцію з різнорозмірними головками на його кінцях. В основному, розміри ключів відповідають розмірам найбільш часто використовуваних автомобільних укріплень. Більш модернізовані моделі ключів мають приєднувальним квадратом, за допомогою якого можлива установка насадки з будь головкою. Найпоширенішими є ключі на 17, 19, 32, 21, 27 мм, а також ключі телескопічні.

Виділимо і варіацію балонного ключа-хреста - такий виріб відрізняється хрестоподібної формою, чотирма вільними кінцями, кожен з яких закінчується головкою різного розміру, або ж, три кінця такого ключа можуть закінчуватися різнорозмірними головками, а четверту підставу буде завершено комірчиком для насадок торцевих. Ціна балонного ключа-Хреста трохи вище, ніж його молодшого брата-ключа балонного, але і функціональність значно ширше.

Ключі трубчасті свічкові - автомобільний ключ з одного шестигранною головкою і отвором для установки воротка, що створює високий крутний момент при заміні свічок запалювання. Свічкові ключі на  16, 18, 14 мм. часто оснащені  закріпленої на шарнірах т-подібною рукояткою. Таким інструментом буде зручно працювати під кутом. Ціна відповідно на трубчасті свічні ключі найвища.

Основними показниками надійності і якості даного інструменту виступає твердість матеріалу, з якого зроблений ключ( ідеальна твердість - 41,5 - 51,5  HRC) і його міцність. Міцність визначається витримкою  перехресних з'єднань і цілої конструкції, при додатку певної сили. Відкручуючи самий заіржавілий болт, ключем високої міцності, ваш інструмент не буде пошкоджуватися.

Кращим варіантом буде ключ з поєднання хрому і ванадію з антикорозійним покриттям. Такий ключ буде дійсно міцним, міцним, надійним і йому не будуть страшні корозії і іржі від потрапляння вологи.
Варто окреслити і окрему категорію вдосконалених ключів з важелями обертання.

спершу, широке поширення балонні Ключі отримали на автосервісах і шиномантажних майстерень, пізніше - в особистому користуванні у автовласників, які хочуть самі вирішувати дрібні проблеми з автомобільними колесами.

звичайно вибір балонних ключів широкий і різноманітний, а цінова політика прямопропорційно залежить від якості, надійності і функціонального наповнення ключа. Визначтеся з потрібним розміром кріплення і матеріалом, буде це простий балонний ключ або багатофункціональний і зручний ключ телескопічний і зробіть правильний вибір на користь Вашого ідеального автомобільного інструменту на сайті інтернет-магазину автомобільних аксесуарів Автошара!

Ключ балонний для авто ціна в Автошарі: від 0 до 565 грн

Товар Ціна
Ключ колісний, Г-подібний, 19мм - WINSO251 грн
Ключ колісний, Г-подібний, 17мм - WINSO524 грн
Ключ хрестоподібний, 17x19мм / 21мм / 1/2 "- WINSO565 грн