БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Коврики в салон из полимера
Gledring
Беслпатная доставка от 300 грн
Автомагазин Автоаксесуари Стяжка вантажу

Стяжка вантажу

Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   наст >>

Ремені для кріплення вантажу

Напевно кожен автовласник рано чи пізно стикається з необхідністю перевезення на власному авто габаритних і важких вантажів, а деякі навіть примудряються зробити на цьому доволі прибутковий бізнес.

Гарантувати цілісність, схоронність та пошкодження вантажу при транспортуванні допоможуть спеціальні ремені і стяжки, які володіють необхідними якості міцності і надійності, а так само володіють спеціальними елементами для натяжки, які надійно утримають вантаж при різких прискореннях на старті і різких гальмуваннях транспортного засобу. Такі стяжки допоможуть надійно зафіксувати і знерухомити вантаж, що перевозиться на Вашому автомобілі.

Основні фактори, які варто враховувати при покупці стяжки: визначтеся з фірмою-виробником, матеріалом, з якого буде виконана стяжка і максимальною навантаженням обхвату і неразрыва стяжки. Обов'язково враховуйте і типи можливого для перевезення вантажу і транспортних засобів, які зможуть здійснювати перевезення з вибраними стяжками.

Ідеальний матеріал для стяжки обов'язково повинен володіти хорошою міцністю, міцність, витримувати досить великі навантаження, не бути підвладним впливу зовнішніх факторів і хімічних речовин. Однак, не варто вважати, що стяжка, що володіє всіма цими характеристиками, буде вкрай дорогою. Інакше, цей автомобільний аксесуар з досить непоганими характеристиками, не повинен мати завищеною ціною, адже цей аксесуар повинен залишатися доступним для будь-якого автомобіліста.

Основними видами матеріалів, використовуваних для виготовлення стяжок є м'які і неушкоджені навіть пофарбовані і легкоповреждаемие вантажі міцні Текстильні Матеріали-Поліестер і не менш міцний і надійний поліпропілен. Крім такого основного матеріалу на стрічці, натяжним пристроєм стяжок виступає храпових механізм, він же храпових замок, який запобігає розтягнення і ослаблення стрічки і як наслідок розгойдування вантажу.

важливим фактором буде і відповідність стяжки всім стандартам надійності і безпеки.

Якщо Ви зробили свій вибір, зупинилися на певній моделі стяжок, останнім кроком буде визначення наявності паспорта у вибраній стяжки. Даний документ буде володіти достовірною інформацією про виробника стяжки, матеріалі, з якого вона виготовлена, довжині стяжки, максимально допустиме навантаження, навантаження на розрив і обхват, можливе подовження стяжки в % співвідношенні до початкового розміру.

Простий і невибагливий і догляд за стяжками, вони абсолютно не стираються, практично не зношуються, не підвладні впливу атмосферних впливів, не змінюють своїх властивостей при температурах від -40 до +120 градусів за Цельсієм, а так само добре переносять, як сухе, так і вологе чищення.

 

Обирайте якісні, надійні товари від перевірених виробників і тоді користь і довгий термін служби стяжок вантажу буде складно переоцінити.

Швидко і надійно укріпити і транспортувати будь-габаритний вантаж починаючи від меблів, побутової техніки і закінчуючи музичними інструментами, при цьому не наражаючи їх на небезпеку бути пошкодженими, без праці зможе кожен автомобіліст, що володіє якісними стяжками для фіксації вантажу на транспортному засобі.

Зафіксуйте цінний вантаж і вирушайте в дорогу,  абсолютно не боячись наслідків різких ривків на старті і не менш різких гальмувань на світлофорах.

Ваш вантаж буде в повній безпеці з ременями для стяжки від інтернет-магазину автомобільних аксесуарів Автошара.

 

Стяжка вантажу ціна в Автошарі: и начинается от 71 до 2211 грн (ціни Липень 2021)

Товар Ціна
Стяжка вантажу, 0.5t. 25mm.x6m. (0.5 + 5.5) метал. ручка Дорожня Карта77 грн
Стяжка вантажу, 0.5t. 25mm.x5m. (0.5 + 4.5) метал. ручка (блістер) Дорожня Карта93 грн
Стяжка вантажу, 1t. 25mm.x5m. (0.5 + 4.5) метал. ручка Дорожня Карта95 грн
Стяжка вантажу, 1t. 25mm.x6m. (0.5 + 5.5) метал. ручка Дорожня Карта98 грн
Стяжка вантажу, 0.5t. 25mm.x6m. (0.5 + 5.5) метал. ручка (блістер) Дорожня Карта100 грн
Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00