БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Автоаксесуари Стяжка вантажу

Стяжка вантажу

Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   наст >>

Ремені для кріплення вантажу

Напевно кожен автовласник рано чи пізно стикається з необхідністю перевезення на власному авто габаритних і важких вантажів, а деякі навіть примудряються зробити на цьому доволі прибутковий бізнес.

Гарантувати цілісність, схоронність та пошкодження вантажу при транспортуванні допоможуть спеціальні ремені і стяжки, які володіють необхідними якості міцності і надійності, а так само володіють спеціальними елементами для натяжки, які надійно утримають вантаж при різких прискореннях на старті і різких гальмуваннях транспортного засобу. Такі стяжки допоможуть надійно зафіксувати і знерухомити вантаж, що перевозиться на Вашому автомобілі.

Основні фактори, які варто враховувати при покупці стяжки: визначтеся з фірмою-виробником, матеріалом, з якого буде виконана стяжка і максимальною навантаженням обхвату і неразрыва стяжки. Обов'язково враховуйте і типи можливого для перевезення вантажу і транспортних засобів, які зможуть здійснювати перевезення з вибраними стяжками.

Стяжка вантажу ціна в Автошарі: від 150 до 2727 грн

Товар Ціна
Ремені 33 см, 2 шт. Peruzzo 906150 грн
Стяжка вантажу 1Т. ST-214- 5 25мм х 5м синя / блістер190 грн
Стяжка вантажу 3Т. Vitol ST-213D- 8 OR 47мм х 8м (трос + хутро.)357 грн
Стяжка вантажу 3Т. Vitol ST-213D-12 OR 47мм х 12м (трос + хутро.)382 грн
Стяжка вантажу 3Т. Vitol ST-213-10 OR 47мм х 10м (в пластиці)471 грн

Ідеальний матеріал для стяжки обов'язково повинен володіти хорошою міцністю, міцність, витримувати досить великі навантаження, не бути підвладним впливу зовнішніх факторів і хімічних речовин. Однак, не варто вважати, що стяжка, що володіє всіма цими характеристиками, буде вкрай дорогою. Інакше, цей автомобільний аксесуар з досить непоганими характеристиками, не повинен мати завищеною ціною, адже цей аксесуар повинен залишатися доступним для будь-якого автомобіліста.

Основними видами матеріалів, використовуваних для виготовлення стяжок є м'які і неушкоджені навіть пофарбовані і легкоповреждаемие вантажі міцні Текстильні Матеріали-Поліестер і не менш міцний і надійний поліпропілен. Крім такого основного матеріалу на стрічці, натяжним пристроєм стяжок виступає храпових механізм, він же храпових замок, який запобігає розтягнення і ослаблення стрічки і як наслідок розгойдування вантажу.

важливим фактором буде і відповідність стяжки всім стандартам надійності і безпеки.

Якщо Ви зробили свій вибір, зупинилися на певній моделі стяжок, останнім кроком буде визначення наявності паспорта у вибраній стяжки. Даний документ буде володіти достовірною інформацією про виробника стяжки, матеріалі, з якого вона виготовлена, довжині стяжки, максимально допустиме навантаження, навантаження на розрив і обхват, можливе подовження стяжки в % співвідношенні до початкового розміру.

Простий і невибагливий і догляд за стяжками, вони абсолютно не стираються, практично не зношуються, не підвладні впливу атмосферних впливів, не змінюють своїх властивостей при температурах від -40 до +120 градусів за Цельсієм, а так само добре переносять, як сухе, так і вологе чищення.

 

Обирайте якісні, надійні товари від перевірених виробників і тоді користь і довгий термін служби стяжок вантажу буде складно переоцінити.

Швидко і надійно укріпити і транспортувати будь-габаритний вантаж починаючи від меблів, побутової техніки і закінчуючи музичними інструментами, при цьому не наражаючи їх на небезпеку бути пошкодженими, без праці зможе кожен автомобіліст, що володіє якісними стяжками для фіксації вантажу на транспортному засобі.

Зафіксуйте цінний вантаж і вирушайте в дорогу,  абсолютно не боячись наслідків різких ривків на старті і не менш різких гальмувань на світлофорах.

Ваш вантаж буде в повній безпеці з ременями для стяжки від інтернет-магазину автомобільних аксесуарів Автошара.

 

Відгуки про стяжка вантажу

Середня оцінка по товарах: стяжка вантажу (1 відгук):      
А
Александр
21.12.2021
         
Товар: Стяжка груза 3Т. Vitol ST-213D- 8 OR 47мм х 8м (трос+мех.)

Хорошие стяжки, не растягиваются, храповый замок качественный, плотный, крюки не гнутся