БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Автоаксесуари Чохол на запасне колесо

Чохол на запасне колесо

Toyota

Чохол на запаску для автомобіля

Будь-який автовласник, в обов'язковому порядку, має запаску в багажнику свого автомобіля. Для того щоб запасне колесо, до моменту використання, залишалося як нове, його необхідно зберігати в спеціальному чохлі для запаски або покришок.

Класифікація

на поточний момент існує великий вибір чохлів на запаску, де найосновніші види:

  1. Закритий чохол на запаску. Представлений вид застосовується для зберігання коліс в суворих умовах. При створенні таких чохлів використовуються щільні матеріали високої якості. Закритий тип забезпечує захист від підвищеної вологості, попадання бруду і пилу.
  2. Напівзакритий чохол на запасне колесо. Даний тип закриває колесо не повністю, а лише частково. Основний захист & ndash; це захист від бруду і пилу. Використовувані матеріали більш низької якості і не здатні захистити колесо від вологи.
  3. Захисний чохол на запаску. Даний тип дуже схожий з закритим типом, але має відмінність, яка полягає в тому, що всередині чохла встановлені ущільнювальні вставки, які здатні захистити колесо від пошкоджень. Наприклад, в таких чохлах можна зберігати кілька коліс поряд з іншими колесами і не переживати, що диски подряпають один одного або при транспортуванні залишиться вм'ятина.
  4. Переносний тип чохла. Може бути як закритим, напівзакритим, так і захисним, але при цьому має ручку або ремінець для перенесення.

Як підібрати?

Підбирати для себе товар необхідно виходячи з потреб. Якщо чохол потрібен  просто для того, щоб колесо лежало в багажнику, то можна вибрати простий напівзакритий, якщо для зберігання в гаражі або колесо висить ззаду на автомобілі – закритий або захисний. У разі, коли потрібно переносити – переносний тип.

В інтернет-магазині «Автошара» можна ознайомитися з широким асортиментом товарів різних типів, від іменитих виробників і за найвигіднішими цінами, а також замовити відповідну модель з доставкою. У нашому магазині товар виключно від кращих виробників, таких як: Aileron, AVTM, Beltex і Hadar Rosen.

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00