БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Автоаксесуари Насос для автомобіля

Насос для автомобіля

Завантажити
Подождите ...
1   2   наст >>

Необхідність періодичного підкачування шин виникає навіть у тому випадку, якщо автомобіліст регулярно користується послугами шиномонтажу. Насос зобов'язаний бути в кожному багажнику. Випускаються промисловістю насоси для автошин бувають двох видів. Кожен з них має цілий ряд переваг і гідний зайняти місце в багажнику.

Механічні автомобільні насоси

Традиційні моделі, що працюють від прикладається до них фізичного впливу. З огляду на невелику продуктивність, застосовуються для легкового автотранспорту. Для контролю необхідного тиску в 2 Атм забезпечені манометрами.

Види механічних насосів

 1. Ручна модифікація має Т-подібну форму вертикального поршневого циліндра з поперечною ручкою (і ножним фіксатором для зручності).
 2. ножні модифікації більше схожі на ножиці, а поршень з циліндром розміщені між частинами конструкції, що схлопується. Приводяться в механічну дію ногою. Більш бажані водіями (не так навантажують спину і викликають меншу втому).

Електричні насоси

Інноваційні, більш продуктивні моделі (друга їх назва – компресор), що працюють від двигуна. Існуючі модифікації:

 1. Мембранна. Менш продуктивна через недовговічність мембрани (виготовляється з гуми і нестійкою до низьких температур).
 2. Поршнева. Краще першою, так як поршень значно ізносоустойчивєє. У різних моделях поршень по-різному взаємодіє з двигуном: безпосередньо, або через проміжні ланки (чим їх менше – тим надійніше).

Всі моделі забезпечені електронним або аналоговим манометром, розмітка якого може відображати тиск за подвійною (вітчизняної/зарубіжної) шкалою.

Вибираємо насос для авто

Для того, щоб зорієнтуватися в майбутньому придбанні, слід визначитися з уподобаннями:

 1. Продуктивність - час накачування (за відлік береться 1 шина). У компресорів вона = 5 хвилинах (незрівнянно швидше механічного аналога).
 2. Вартість. Тут бюджетний механічний прилад незрівнянно дешевше.
 3. Максимальний тиск. Вантажівки треба 4-9 Бар (тільки компресор) легковику вистачить 2 Бар (ручний/ножний теж підійде).
 4. Довжина шланга дуже важлива. Краще подумати про цей нюанс заздалегідь.
 5. Потужність. Чим потужніший компресор-тим більша витрата електроенергії.
 6. Компактність. Лідер компактності – простенька механічна модель.
 7. Невпинна робота компресора повинна = не менше 30 хв (з невеликим запасом на всі шини)

Купуємо насос правильно

Якщо хочете заощадити енергію двигуна і кошти & ndash; вибирайте механічний варіант. Якщо треба економити власні сили-тоді однозначно компресор.

Детальний каталог на сайті магазину Автошара дозволить зробити вибір і оформити замовлення, не відходячи від монітора. Кожному зацікавленому покупцеві гарантується:

 • низькі ціни;
 • коякісна продукція;
 • професіоналізм менеджерів.