5-16 марта самовывоз с 11.00 до 17.00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 11.00-17.00
Автомагазин Автозапчастини Додаткові фари

Противотуманки і додаткові фари

Audi
BMW
BYD
Chery
Daewoo
Fiat
Ford
Geely
Honda
Jac
Kia
Lada
Lexus
Mazda
MG
Mini
Nissan
Opel
Seat
Skoda
Smart
Subaru
Suzuki
Toyota
Volvo
1   2   3   4   5   6    ...   74   наст >>
Lavita LA HY-276A-R Lavita LA HY-276A-R Код 46971 187 грн Купити
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   74   наст >>

Денні ходові вогні для автомобіля

Освітлення дороги водієві автотранспорту забезпечується за допомогою встановлених автомобільних фар. Такі освітлювальні прилади спрямованого світла забезпечать хорошу видимість, як в нічний час доби, так і під час туману.

Крім зручності водія, необхідність установки фар обумовлена вимогами правил дорожнього руху, згідно з яким рух автомобіля з невключенными фарами при певних умовах просто заборонено.

після деякого часу обката власної машини, водії починають замислюватися про дооустановку додаткової оптики.

Величезний асортимент сучасного ринку автоаксесуарів вводить в замішання кожного другого водія. Всі додаткові фари відрізняються за матеріалами, квітам, типами джерел світла, широкого діапазону цін і звичайно призначення фар - естетичне або все-таки функціональне.

всі додаткові автомобільні фари умовно ділять на:

  • світлові прожектори-фари з найпотужнішою світловою силою, призначені для освітлення в темний час доби. Найчастіше встановлюються на автомобілі легкові. Розрізняються дані фари за розмірами-від мінімально невеликих, до величезних, розміром зі столову тарілку. Установка світлових прожекторів проводиться на передній спойлер або радіатор;
  • світло водійське - вони ж фари дальнього світла. Дані освітлювальні прилади помірної яскравості, але досить сильної потужності призначені для більш детальної видимості водієм всіх нерівностей дороги;
  • фари протитуманні-володіють особливим білим або добірним жовтим світлом, який світить в довгохвильовій області. Промінь прямий, рівний, не розсіюється. Установка даних фар проводиться максимально низько по відношенню до землі. Природно призначені для кращої видимості затуманеної області;
  • фари ближнього світла - обов'язкові для включення перед початком їзди, а так само при їзді на заміських трасах в період з 1 жовтня до 1 травня;
  • додаткові фари денного світла- стали досить вигідною і функціональною альтернативою фар ближнього світла. Дане обладнання проявило себе, як більш економічне і їх перевагою виступає автоматичне включення, яке позбавляє водія від необхідності пам'ятати про включення ближнього світла.

У чому ж основна відмінність фар додаткового світла від фар ближнього світла?

Перший варіант призначений для поліпшення розпізнавальних якостей машини в загальному потоці автотранспорту. З цього випливає, що машину, обладнану таким світлом, буде значно краще видно, ніж її побратима, але зі звичайними фарами ближнього світла. Дана видимість обумовлена різноспрямованістю яскравого холодного світла фар додаткового світіння. Ідеальна потужність таких фар становить 5-6 Вт. Крім вигідних функціональних характеристик, звичайно дане світлове обладнання значно покращить естетичні якості будь-якого автомобіля. Багата різноманітність дизайну і форм фар денного світла допоможуть вигідно виділити автомобіль і внегласно підкреслити його особливості та переваги. Включивши дані фари, навіть при їзді по місту, Ваш автомобіль автоматично виділитися із загального потоку та за рахунок одних тільки променів світіння буде відрізнятися від інших автомобілів вигідною яскравістю і неповторністю. Досить непоганим доповненням будь-яких додаткових фар буде їх вологостійкість.

Якщо Ваш автомобіль не обладнаний виробником додатковими атрибутами освітлення, у Вас завжди є можливість виправити цей маленький недолік!

При виборі будь-яких додаткових фар, крім функціональних особливостей і характеристик, особливу увагу варто звернути на їх целестность, відсутність деформацій на склі фар, а так само на наявність в комплектації всіх необхідних кріплень.

На сайті Автошара представлений широкий асортимент додаткових фар від світових виробників, які займаються випуском виключно якісної і надійної продукції. Вам потрібно лише вибрати марку Вашого автомобіля і онлайн фільтр автоматично надасть Вам асортимент продукції, призначеної для іменного Вашої залізної конячки.

Прикрасьте ваш автомобіль надійно і якісно, а ми Вам в цьому неодмінно допоможемо!

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00