БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Ціна
- грн.
Коврики в салон из полимера
Gledring
Беслпатная доставка от 300 грн
Автомагазин Автоінтер'єр Шторки на вікна

Шторки на вікна

Шторки на вікна автомобіля

На сьогоднішній день не кожен автомобіліст тонує скла в своїй машині. Причиною даного фактора найчастіше виступає вийшла в 2012 році заборона на Тонування в автомобілях. Люди почали шукати альтернативу, і вона виявилася аж ніяк не гірше перших варіантів захисних аксесуарів.

Як варіант, можна запропонувати дзеркальні одноразові шторки, але вони далеко не завжди відповідають правилу - необхідність пропускання в салон до 70% світла. 

звичайно, їздити зі світлими стеклами бажаючих мало і тому часто вибір падає на захисні затемнюючі шторки на вікна. 

Такий аксесуар, в першу чергу, служить для захисту від зайвого огляду салону машини з зовнішнього боку, від попадання в салон прямих сонячних променів, яскравого денного світла, нагрівання салону. Зниження видимості і буквально засліплення від яскравого світіння просто зводить з розуму абсолютно кожного, а коли це ще й перешкоджає нормальному огляду дороги і, як наслідок, негативно позначається на безпеку водія і його пасажирів,- це вже питання досить важливе. Перебуваючи біля вікна з палючим сонцем, сидячи в машині, яка стоїть в тривалій пробці і можливості змінити напрямок руху точно немає - всі ці ситуації просто явний заклик до купівлі затемняющей захисту на вікна. 

Крім незручності створеного водієві, прямі сонячні промені нещадно і згубно впливають на оббивку автомобіля. Салон світлішає, вигоряє, втрачає соковитість кольору і свої природні фарби.

Виходячи з цих перерахованих вище факторів нескладно зробити висновок, що автомобільні шторки не є надмірністю або примхою, це той аксесуар, який вбереже салон автомобіля від передчасного зносу і старіння, а так само послужить вагомим аргументом у Вашої безпеки.

всі автомобільні шторки умовно ділять на кілька різновидів:

одноразові дзеркальні плівки-спеціальні дзеркальні відбивні сонячні промені плівки. Недорогі, відносно непогано захищають. З мінусів - швидкий знос, подряпини, складне завдання та поклейка плівки і плюс до всього, світлопропускання з такою плівкою значно занижується, а це вже загрожує порушенням правил дорожньої безпеки.
 
Сонцезахисні екрани & ndash; це універсальні захисні елементи, які кріпляться на вікно за допомогою присосок, закривають лише частину вікна. Підходять на будь-який автомобіль. Не громіздкі, нейтральні по стильовому оформленню. Ціна доступна. З мінусів - закривають вікно не повністю, залишаючи просвіти. Крім цього, для того, щоб перемістити шторку, доведеться від'єднати липучку, а це загрожує не особливо хорошими наслідками, як для липучки, так і для самого скла.
Трохи більш просунутим варіантом шторок варто виділити шторки роликові пластикові, - такий аксесуар розкладається і збирається в рулон згідно необхідності його використання. Ціна доступна, проте, початковий зовнішній вигляд незабаром втрачається, можливий швидкий знос механізму і крім цього, перебуваючи в машині з такими шторками буде ілюзія перебування в поїзді. Але, звичайно, це справа смаку кожного. 

найбільш ходовими вважаються шторки каркасні & ndash; захисна сітка на каркасі. Просто, зручно і цілком доступно. 
 
Текстильні автошторки - виконані з тканини і встановлюються на вікна за допомогою гачків, які ковзають по верхньому і нижньому карниза на вікні машини. Шторки добре захищають від світла і огляду салону з боку вулиці, дозволяють відкривати вікна, не знімаючи шторки. Такий аксесуар міцний, не вигорає, підлягає пранню і чищенню. При виборі шторок, Ви можете підібрати необхідний для Вас колір, який буде максимально ідеально гармоніювати з салоном Вашого автомобіля. 
 З недоліків - швидке забруднення, високий ризик швидко прийти в непридатність. Шторки модельні - виробляють для конкретної марки автомобіля.

Шторка універсальна - підійде для захисту вікна в будь-якій марці авто.
Згідно розташування на вікнах виділяють-шторки на передні, задні і бічні вікна.
Колірне уявлення може бути & ndash; чорним, сірим, бежевим.  

Просте і при цьому абсолютно унікальне пристосування послужить Вам гідною альтернативою дорогій тонування. Маса переваг, маса плюсів і переваг і при цьому практично ніяких незручностей.

В інтернет-магазині Автошара, представлений широкий модельний ряд автомобільних шторок за доступними цінами. Підходящий варіант знайде для себе кожен автомобіліст, а ми Вас порадуємо хорошими цінами і швидкістю доставки!

 

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00