БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Автоаксесуари Знак аварійний

Знак аварійний

Знак аварійної зупинки

Чи Варто говорити, що в мріях у кожного власника автомобіля його конячка завжди на ходу, ніколи не підводить і не ламається. Одна справа, якщо поломка сталася за містом, є вільні узбіччя, на які завжди можна виїхати заглухлим автомобілем. Інакше йде ситуація в місті. Суворі будні повсякденного життя такі, що доводиться стикатися з поломками автомобілів прямо посеред дороги. Можна звичайно включити аварійний сигнал, але через досить швидкий час постійно миготливий сигнал може посадити акумулятор машини.

В такому випадку, водій просто зобов'язаний встановити на дорозі знак, що показує на поломку або трапилося дорожньо-транспортна пригода. Необхідний такий знак буде і при вимушених зупинках в недозволених місцях або місцях, де зупинений автомобіль не може бути своєчасно побаченим іншими водіями.

 Така операція проводиться для попередження таких автомобілів про майбутню попереду їх руху аварійної ситуації. Дотримуючись цього простого правила, ви не тільки сповіщаєте водіїв про ситуацію на дорозі, а й попередите виникнення нових аварійних ситуацій. Такий знак аварійної зупинки, згідно правил дорожнього руху України, повинен бути в наявності в кожному автомобілі і це зазначено у списку необхідних інструментів для автовласника. З цього випливає, що якщо Вас зупинить інспектор ДАІ і виявить, що у Вас відсутня цей знак, Ви будете оштрафовані.

 При купівлі аварійного знака власник автотранспорту обов'язково має звернути свою увагу на відповідність знака ГОСТу 243330-97. Особливо актуальним це попередження буде для автолюбителів, які часто роблять покупки на зарубіжних сайтах автомобільних аксесуарів. Природно варто розуміти, що в іншій державі будуть інші правила, а відповідно Вам за цією покупкою краще звернутися до вітчизняного продавцю.

Даний товар не є дорогим, ціна завжди буде в рамках доступного.

Знак аварійний ціна в Автошарі: від 32 до 1054 грн

Товар Ціна
Знак аварійний ЗА 008 (F93003 / YJ-D8) EURO посилений / пластикова упаковка265 грн

Зовні аварійний знак для автомобіля представлений рівностороннім трикутником, по краях знак помаранчевий або червоний зі світловідбиваючими панелями, які зроблять знак добре помітним у темний час доби, а яскравий колір по контуру знака зробить його помітним в денний час доби.

При виборі такого знака для свого автомобіля, важливими факторами для вибору є:

-стійкість знака - а саме наявність стійких, широких і міцних ніжок, на яких знак стоятиме;

-покращена підкресленість знака за рахунок наявності другого знака всередині( а саме всередині розміщується знак яскравого оранжевого кольору, який буде краще видно при поганих погодних умовах);

-комплектування знака футляром, в якому можна зберігати і перевозити знак в автомобілі. Такий футляр збереже і продовжить термін експлуатації Вашого знака.

 

Якщо вимушена зупинка сталася у межах міста або в населеному пункті, знак необхідно встановити на відстані 15 метрів від Вашого автомобіля. Якщо ж зупинка трапилася за межами межі міста, в передмісті - за 30 метрів до вашого авто.
Якщо ви досі не обзавелися даним необхідним атрибутом кожного автомобіліста, подбайте про попередження інших автомобілістів про можливо створених вами небезпечних ситуаціях на дорозі і придбайте собі аварійний знак у перевіреного українського продавця автомобільних аксесуарів. ДТП, пробите колесо, вимушена зупинка можуть застати зненацька і варто пам'ятати, що кожен водій зобов'язаний вміти поводитися і в такій ситуації згідно з правилами дорожнього руху!