БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Автоекстер'єр

Автоекстер'єр

Вітровики - дефлектори вікон
Вітровики - дефлектори вікон

Вітровики бувають накладні (клеяться на кузов автомобіля на двосторонній скотч) і вставні - в арку двері над склом. Так само є російського виробництва - Vip Tuning, VoronGlas, корейські - Hic, австралійські - EGR і польські - Heko.

Двірники
Двірники

Двірники діляться на каркасні і безкаркасні. Безкаркасні легше і краще виглядають але і дорожче.
З преміум марок є Bosch, SWF. Середній сегмент - Voin, Starline, Cargo.
 

Декоративні накладки
Декоративні накладки

Тюнінг зовнішнього вигляду автомобіля дозволяє поліпшити вигляд за мінімальну вартість.
Додати хрому, обтічники, накладки на дзеркала, спойлера і агресивні елементи відразу додадуть солідності.
Найчастіше накладки приклеюються на двосторонньому скотчі до кузова автомобіля. Не вимагають свердління і псування покриття авто.

Захист фар
Захист фар

Захист фар - найкращий спосіб вберегти фари від каменів, гілок та іншого що може вилетіти з-під коліс автомобіля.
Захист фар встановлюється в спец місця - без свердління і деформації кузова, установка проста і швидка.

Зимові накладки
Зимові накладки

Зимова накладка на решітку радіатора допомагає швидше прогрівати мотор автомобіля і салон в мороз. Також зменшується вплив солей і реагентів на радіатор автомобіля. Накладки легко встановлюються і знімаються, стійкі до морозів, красиво виглядають.

Кенгурятники
Кенгурятники

Кенгурятники для авто призначені для захисту бампера і низу автомобіля від аварій, гілок, подряпин і пошкоджень. Кенгурятники встановлюються до кузова і несучих конструкцій автомобіля.

Ковпаки
Ковпаки

Ковпаки розрізняють по посадковому діаметру коліс для 13,14,15 і 16 радіуса. Ковпаки надійно фіксуються на колесі завдяки загартованому сталевому ободу, сідають на всі типи сталевих дисків. Модельні ковпаки це ковпаки зі значком і малюнком під оригінальні ковпаки. В комплекті 4 штуки.

Мухобойки - дефлектор капоту
Мухобойки - дефлектор капоту

Мухобойка відхиляє від лобового скла комахи і камінчики летять з-під коліс автомобіля. Мухобойки бувають короткі - тільки на капот, довгі - капот і фари, так звані телевізор - які ще й прикрашають радіаторну решітку.

Пороги та захист бампера
Пороги та захист бампера

Пороги автомобіля зазвичай встановлюються на позашляховики для зручності посадки і висадки пасажирів, а також для захисту кузова автомобіля від гілок, палиць каменів, льоду. Основний удар повинен прийняти на себе поріг і врятувати дорогий кузов.
Захист бампера також встановлюють в основному на позашляховики для захисту зазвичай пластикового бампера від гілок дерев.

Решітка радіатора, бампера
Решітка радіатора, бампера

Решітки радіатора і бампера захищають систему охолодження від каменів, бруду, покращують зовнішній вигляд авто. Можливі хромовані, тюнінговані, під карбон.

Спойлер
Спойлер

Спойлер зазвичай являє собою один файл або декілька частин елемента, які покликані змінювати аэродимнамику машини, за рахунок зниження опору, збільшення притискної сили, а так само протистояння забруднень кузова.

Тенти
Тенти

Тенти розрізняються за розмірами і типами автомобілів для яких вони призначені. 
Тенти бувають для седанів,хетчбеків,джипів і розрізняються за розмірами - L,XL, XXL. 
Варто звернути увагу на розміри автомобіля-довжина і ширина а також на матеріал використовуваний в тенті. Одно-двох і тришаровий, з & nbsp;вентиляцією, з замком для водійських дверей.

Ланцюги на колеса
Ланцюги на колеса

Ланцюги на колеса незамінні в поїздках взимку на пересіченій місцевості. Також не раз рятують на льоду коли допомоги чекати нізвідки.