БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Автоекстер'єр Решітка радіатора, бампера

Решітка радіатора, бампера

Acura
Audi
BMW
BYD
Chery
Dacia
Daewoo
Dodge
Fiat
Ford
Geely
Honda
Jeep
Kia
Lexus
Mazda
Nissan
Opel
Seat
Skoda
Smart
Subaru
Suzuki
Tesla
ZAZ
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   122   наст >>

Решітка радіатора – одночасно захищає і прикрашає автомобіль. Вона попереджає попадання сміття, бруду в підкапотний простір, радіатор і надає автомобілю індивідуальний зовнішній вигляд. Проста деталь на перший погляд збільшує експлуатаційний термін авто, зменшує ймовірність пошкодження радіатора охолодження двигуна.

В інтернет-магазині Автошара представлена продукція для різних марок, моделей авто. Вставки в бампер від відомих виробників відрізняються зносостійкістю, надійністю, функціональністю. Автомобільні деталі мають різні форми, розміри, конструктивні особливості.

Особливості та призначення

Сучасний авторинок представляє продукцію у великому асортименті-деталі оригінальної якості та якісну заміну оригінальним виробам. Для одного і того ж авто решітка бампера може мати різні варіанти виконання.

Основні функції:

  • Естетична. Несе в собі декоративну функцію і є стильним елементів оформлення авто. Деталь може виділятися на загальному тлі, а також бути стильним доповненням. Всілякі тюнінгові версії дозволяють кардинально перетворити транспортний засіб.
  • Захисна. Основний елемент системи охолодження сконструйований з м'яких металів для забезпечення теплообміну. Він вразливий до механічного впливу, тому потребує захисту від каменів, сміття, шматочків льоду. Решітка захищає радіатор та інші елементи авто.
  • Функціональна. Забезпечують максимальний приплив повітря до радіатора, покращує охолодження, оберігає деталі від перегріву або переохолодження.
  • Маркетингова. Нерідко решітка обрамляє фірмовий знак, несе в собі інформацію про компанії. Модель у вигляді логотипу, фірмового знака дозволяє з одного погляду визначити приналежність до певного бренду.

Решітка радіатора, бампера ціна в Автошарі: від 98 до 227896 грн

Товар Ціна
Решітка в бампер Ford Focus 05-08 ліва без відп. п / тум. матова - AVTM214 грн
Решітка в бампер Ford Focus 05-08 права без відп. п / тум. матова - AVTM214 грн
Решітка в бампер Zaz Forza 09- ліва - AVTM215 грн
Решітка в бампер Ford Focus 08-10 ліва без відп. п / тум. матова - AVTM220 грн
Грати в бампер Skoda Fabia 00-04 права без відп. п/тум. - AVTM222 грн

Види решіток радіаторів

Передня і нижня решітка бампера – невід'ємна частина транспортного засобу. Вона є важливою деталлю зовнішнього тюнінгу. Ринок представляє великий асортимент продукції, причому навіть для однієї марки транспорту може бути кілька варіантів.

Основний матеріал виготовлення - пластик. Нерідко пластикові елементи покриваються хромом. Також для виготовлення використовують алюміній, нержавіючу сталь, карбон. Металеві вироби коштують дорожче. Комбіновані моделі, в яких використаний і метал і пластик дозволяють реалізувати цікаві дизайнерські ідеї в оформленні екстер'єру авто.

Розміри виробу визначаються габаритами авто, особливостями компонування елементів передньої частини. Деякі несуть в собі додаткові функції, наприклад, є моделі з вбудованими ліхтарями.

Види решіток радіатора:

  • карбонові полегшені;
  • спортивні;
  • статусні;
  • хромовані;
  • високоміцні та ін.

Для підвищення захисних властивостей, якщо між елементами решітки великі відстані використовують додаткову сітку для посилення захисту важливих вузлів від великих предметів.

Власне Заміна решітки радіатора & ndash; операція порівняно проста. Установка може здійснюватися в заводські місця, замість штатних деталей. В якості кріпильних елементів передбачені штатні місця, спеціальні фіксатори.