5-16 марта самовывоз с 11.00 до 17.00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 11.00-17.00
Автомагазин Автоаксесуари

Автоаксесуари і аксесуари для авто

Автомобільні пилососи
Автомобільні пилососи

Автомобільні пилососи працюють від прикурювача, мають довгий шнур для доступу в найвіддаленіші місця автомобіля. Пилососи спеціально розроблені для доступу в самі незручні місця автомобіля.

Автохолодильники
Автохолодильники

Автохолодильники розрізняються за обсягом, часом автономної роботи, що вбудовуються чи ні.

Автомобільні аптечки
Автомобільні аптечки

Автомобільні аптечки входять в список обов'язкових аксесуарів в авто. В аптечці важливий термін придатності і набір препаратів.

Ніхто не знає коли ваша аптечка допоможе врятувати чиєсь життя.

Брелоки для ключів
Брелоки для ключів

Якісні брелоки для ключів з автомобільною символікою. Підходять як для ключів від автомобіля так і для ключів від квартири.

Домкрати
Домкрати

Автомобільні домкрати врятують при заміні колеса на запаску, допоможуть при застряганні днищем автомобіля. Автомобільні домкрати бувають пневматичні, гвинтові.

Знак аварійний
Знак аварійний

Знак аварійний входить в список обов'язкових аксесуарів для автомобіля.

Інструмент
Інструмент

Інструмент незамінний для домашніх робіт і робіт по автомобілю. Завжди можливо щось полагодити власними руками - необхідний лише якісний інструмент з яким будь-яка робота робиться легше і швидше. Пропонуємо автоінструмент таких виробників: Alloid, Deeps, Hans, Intertool.

Каністри
Каністри

Каністри підходять для перевезення палива - бензину і дизеля. Важливо пам'ятати що зазвичай на заправках заборонено набирати в звичайну тару паливо. Набирають тільки в каністри для палива. Так само заборонено перевозити 20 і більше літрів палива (вважається перевезенням небезпечних вантажів).

Компресор
Компресор

Автомобільний компресор може підкачувати колеса, м'ячі та інше завдяки спеціальним насадкам входять в комплект поставки.
Компресора оснащені манометром, можливість роботи від прикурювача і акумулятора. Деякі моделі мають вбудований ліхтарик, можливість роботи від мережі 220в. Хороший автомобільний компресор - незамінний помічник коли поруч немає шиномонтажу.

Манометр для шин
Манометр для шин

Щоб стежити за тиском в шинах використовуються шинні манометри. Автономний шинний манометр має свої переваги перед манометром, вбудованим в насос.

Насос для автомобіля
Насос для автомобіля

У даній категорії представлені механічні насоси ручні або ножні. Ручні призначені для накачування велосипедів і мопедів. Ножні - для автомобілів і мотоциклів.

Вогнегасники
Вогнегасники

Вогнегасники входять до списку обов'язкових аксесуарів для автомобіля. Можуть врятувати як майно так і життя в найнесподіваніший момент.& nbsp;у вогнегаснику важливий його обсяг (літри) і термін придатності. Зазвичай для легкових автомобілів достатньо 1л.

 

Органайзери салону
Органайзери салону

Набори автомобілістів включають в себе все необхідне для екстреної допомоги автолюбителю в будь-якій ситуації. Також включають все що потрібно для перевірки державтоінспекції. Органайзери в багажник дозволяють упорядкувати бардак, поліпшити внутрішній вигляд багажника і прибрати до мінімуму рівень шуму від трясіння.
Так само можете придбати просто сумки для автомобіліста для самостійної комплектації.

Перетворювач напруги
Перетворювач напруги

Перетворювачі допомагають отримати 220 вольт в автомобілі для зарядки ноутбука, гаджетів, електроніки.

При виборі слід звертати увагу на вихідну потужність - виходячи з цього можна підключити від ноутбука до телевізора.

Пускові провода
Пускові провода

Якщо у вас під рукою є пускові дроти, то раптово виявлена проблема розрядженого акумулятора не зможе затьмарити вашого настрою і вбереже від стресу. Вам не доведеться гарячково шукати перехожих, готових підштовхнути ваше авто, або ловити співчуваючого автомобіліста, погоджується допомогти вам з тросом. Буксирування не завжди допустима.

Розгалужувач прикурювача
Розгалужувач прикурювача

Розгалужувач прикурювача допомагає забезпечити живленням від 2х і більше приладів одночасно.

розгалужувачі можуть бути на 2 і більше гнізда, так само можуть відразу бути з живленням і роз'ємом для підключення USB проводів.

Різні автоаксесуари
Різні автоаксесуари

Інші автоаксесуари, які не потрапили в жодну категорію.

Стяжка вантажу
Стяжка вантажу

Стяжки вантажу здатні надійно закріпити вантаж на багажнику автомобіля і не хвилюватися за надійність вузла.

Трос буксирувальний
Трос буксирувальний

Трос входить до переліку необхідних аксесуарів в автомобіль і допомагає в найнесподіваніших ситуаціях. У кожному автомобілі повинен бути трос не тільки взимку але і цілий рік.

Троси розрізняються по максимальній вазі який можуть тягнути.

Ліхтарики, освітлення
Ліхтарики, освітлення

З усього освітлювального автомобільного освітлення виділяють: ліхтарі переносні ліхтарі ручні, налобні ліхтарі, лампи світлодіодні і LED світильники.

Чохол на запасне колесо
Чохол на запасне колесо

Чохли на запасне колесо поділяють на два види - для кріплення на дверях авто (джипів) і для зберігання в багажнику або гаражі.

Шторки сонцезахисні
Шторки сонцезахисні

Сонцезахисні шторки врятують салон вашого автомобіля влітку від вигорання, деформації від сонячних променів і надмірного нагріву авто. Шторки зазвичай розміщують під лобовим склом і іноді під заднім.

Щітки скребки
Щітки скребки

Щітки призначені для очищення поверхні автомобіля від снігу, пилу. Скребки призначені для чищення скла від льоду.

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00