БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring

Біксенон

Ford
Honda
1   2   3   4   5   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   наст >>

Біксенонові лампи - це лампи з цоколем Н4, НВ5.

така лампа з одним джерелом світла у вигляді капсули газорозрядної лампи, він рухається електромагнітом (соленоїдом) з фокусу ближнього світла в фокус світла дальнього. Процес перемикання моментальний.

Встановлюються такі лампи на місце галогенових ламп, в яких 2 нитки розжарювання - на дальнє і ближнє світло. Найбільшу популярність завоювали електромагнітні біксенонові лампи з колбою, яка рухається. Надійні і максимально наближені принципом роботи до стандартних ламп, вони давно знайшли свою аудиторію користувачів.

конструкція біксенонової лампи представлена у вигляді скляного резурвуара-колби з перемикачем з ближнього на дальнє світло. Всередині колби биксеноновой лампи газ.

зазвичай, цоколь такого біксенона-Н4. Сама лампа виконана з металевого екрану, за яким колба магніту. Магніт служить перемикачем лампи, проводів високовольтних, дроти, за допомогою якого проводиться управління лампою.

Звичайне положення лампи дає ближнє світло. Світло відбивається від екрану і відбивається об відбивач фари. Якщо монтаж виконаний за всіма нормами, то випромінюваний пучок світла, не буде відрізнятися від променя галогенною лампи.

Коли відбувається перемикання з ближнього світла на дальній, магніт притягує колбу, а промінь світла потрапляє на низ і верх відбивача фари. Перемикання з ближнього світла на дальній здійснюється за рахунок існуючого проводу за допомогою сигналів, які надходять на магніт.

Роз'єм проводу індивідуальний у кожного виду ламп.

крім лампи і Блоку, в комплекті біксенона йде проводка. За допомогою неї, монтаж біксенона проводиться без контакту з бортовим комп'ютером, через автомобільний акумулятор.

екран повинен бути встановлений чітко знизу для правильного і рівного світіння фари.

Біксенон з цоколем НВ5 має відміну від цоколя Н4 в принципі роботи, а саме - замість притягування магнітом колби, колба переміщається вправо-вліво.

У комплекті зазвичай йдуть 2 лампи з цоколем Н4, або НВ5, перемикач з ближнього на дальнє світло, набір для монтажу і комутаційні дроти. Так само обов'язково додається інструкція.

на сайті автошара ви знайдете величезну різноманітність біксенонових комплектів і зможете вибрати кращий варіант в залежності від Ваших вимог.

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00