У зв'язку з військовими діями у нас тільки відправка товарів службою "Нова Пошта".
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні

Пн-Пт 10.00-19.00

Інструмент

Kia
Nissan
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   80   наст >>

Автомобільний Інструмент має на увазі під собою спеціально призначені інструменти та пристосування, необхідні як для самостійного ремонту автомобіля, так і для професійного використання інструменту на СТО.

Складність складання сучасних автомобілів вимагає таких же складних ремонтних засобів, як спеціальні ключі, що входять в набір автомобільного інструменту. Для якісної та ефективної роботи СТО, поліпшення якості роботи, швидкості виконання ремонту, зниження імовірності пошкодження автомобіля при ремонті, використання якісних спецінструментів просто необхідно.

Такий інструмент пристосований для виконання спеціальних ремонтних операцій на легкових і внежорожных автомобілях. До спеціальних ремонтних операцій відносяться: заміна масла, гальмівних колодок, свічок і т. д.

Види автоінструментів за призначенням:

  • для ремонту ходової частини-стискачі пружин, випресовувачі рульових наконечників, інструменти для заміни підшипників маточини, зняття Півосі, заміни хомутів і т. д.);
  • для ремонту двигуна - для заміни масла (затискачі, головки, Знімачі, ковпачки, стискачі пружин);
  • для ремонту кузовної частини машини-молотки, підтримки( ручні ковадла), монтажні лопатки, захвати, затискачі, скреби, швидкознімні Струбцини, інструменти для зняття обшивки);
  • допоміжний автомобільний інструмент - універсальний інструмент, який може бути використаний в ремонті різних частин автомобіля та автоелектроніки.

такі автомобільні інструменти будуть супроводжувати надання якісного ремонту автомайстернями, стануть справжніми помічниками водієві і будуть чудовим подарунком для істинного автолюбителя.

На сайті автошара представлений широкий асортимент високоякісних автомобільних інструментів таких світових виробників, як: Alloid, Deeps, Hans, Intertool.

Інструмент ціна в Автошарі:

Товар Ціна
Ключ свічковий 16мм - WINSO262 грн
Ключ свічковий 21мм - WINSO262 грн
Ключ свічковий, професійний з посилений. ручкою, 16мм - WINSO512 грн
Ключ свічковий, професійний з посилений. ручкою, 21мм - WINSO522 грн
Грати в бампер Nissan Altima 13-16 ліва без відп. п/тум - AVTM569 грн

Відгуки про інструмент

Середня оцінка по товарах: інструмент (2 відгуки):      
П
Полина
27.09.2018
         
Товар: СТРУБЦИНА ПРОФИ 200Х50ММ - Yato

Купил отличные струбцины все подошло, соответствует картинке.

Б
Богдан
12.12.2013
         
Товар: Профессиональный набор инструментов 1/4" & 1/2" 119ед - INTERTOOL

обслуживание ужасное!дозвонится не возможно ,никто трубку не подымает,непонятно чем занимаются там!!а когда дозвонился через 40 минут,девушка сказала что поищет или есть в наличии и наберет,досих пор жду звонка!!!!!