БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Автоаксесуари Манометр для шин

Манометр для шин

Як вибрати і де купити манометр для автомобільних шин

Шини забезпечують надійне зчеплення транспортного засобу з дорогою. Пляма контакту з дорогою обернено пропорційно тиску в шинах. Кожен автомобіль має свої показники щодо тиску в шинах. Саме цей показник забезпечує оптимальне зіткнення з дорожнім полотном. Щоб стежити за тиском в шинах використовуються шинні манометри. Автономний шинний манометр має свої переваги перед манометром, вбудованим в насос. Перш за все при вимірюванні в наявності перевага в швидкості.

Переваги та особливості манометрів для шин

Манометри для автомобілів ділять на: аналогові або механічні та електронні.

Механічні прилади має попередньо розмічену шкалу зі стрілкою, яка відхиляється в залежності від поточного тиску в автомобільному колесі. Що стосується електронних приладів, то вони результати вимірювання виводять на рідкокристалічний дисплей, причому в цифровому вигляді. Сучасні електронні вимірювальні прилади мають підсвічування і ліхтарик. Значення відображаються в тих одиницях виміру, які задаються заздалегідь. Електронні прилади мають деякі незручності: вони вимагають автономного живлення, при мінусовій температурі можливе замерзання РК-дисплея. Вимірювальний прилад перед покупкою бажано перевірити на шиномонтажном стенді.

Де купити автомобільний манометр для шин

В інтернет-магазині Автошара ви можете замовити і вибрати необхідний вам манометр за прийнятною ціною. При її формуванні відсутня така складова як послуги посередників. Весь товар в магазині відпускається за ціною виробника. Замовляйте продукцію В їм Автошара, вам гарантується якість товару і найдоступніші ціни.