БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Автоаксесуари Омивачі скла

Омивачі скла

1   2   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   наст >>

Омивачі стекол

кожен автомобіліст не з чуток знає, наскільки важливо підтримувати роботу всіх систем свого транспортного засобу. Не є винятком і двірник з омивачем скла. Підтримка чистоти і, як наслідок, хорошого огляду через лобове і заднє скло допоможуть водієві краще бачити дорогу і уникнути аварійних ситуацій. 

Не завжди хорошого очищення можна досягти щітками і омивачем. Ідеальним рішенням буде рідина для омивача скла! 
Виходячи з того, що автомобільне скло-це найбільше схильна до забруднення частина машини, вона вимагає особливо уважного ставлення і догляду. 

Якісна і надійна рідина для омивача повинна ідеально очищати поверхню скла і не нести негативного навантаження на огляд водієм ситуації на дорозі. Так само, якісна рідина повинна добре змиватися, не залишати плям і розводів на склі. 

Якісний Омивач для скла машини буде корисним в будь-який час року. У холодну і морозну пору року, Омивач запобіжить обмерзання скла.

Вибираючи омивач для зими, особливу увагу варто приділити його складу. Кошти з метанолом краще не купувати, так як давно доведено його негативний вплив на людський організм. По-перше, це негативний вплив на легені і нервову систему, а так само, з його використанням цілком допустимі різні типи отруєнь. 

В теплу літню пору року бак для омивача можна заповнити звичайною водою, але тоді очищення не буде ідеальною. Вирішити цю проблему можна додавши частину миючого засобу. Така суміш набагато краще впорається з дощовими патьоками і налипає на скло мошкарою.

Корисним буде використання омивача і в дощову погоду. Так, помивши скло з омивачем, ви покриваєте скло машини невидимою прозорою плівкою, по якій дощові потоки будуть спускатися не залишаючи патьоків.

Ідеальна прозорість скла, відсутність патьоків, блиск і багато іншого, Ви зможете миттєво оцінити використовуючи омивач для скла.

Багато сучасних виробників автомобільної хімії ароматизують Омивачі. На якість прибирання це звичайно не вплине, але приємний аромат буде дуже відчутний.

Тепер що стосовно видів омивача:

 • Омивачі літні та зимові;
 • Омивачі-очищувачі;
 • омивач антидощ;
 • омивач противотуман;
 • поліроль для кузова;
 • Розморожувач льоду зі скла;
 • вода.

Якщо ви спантеличені вибором необхідного омивача, рекомендуємо відштовхуватися від таких критеріїв:

 • необхідна сезонність омивача;
 • нижня межа температури кристалізації омивача;
 • хімічний склад;
 • вид омивача;
 • фірма-виробник.

Виходячи з вище викладеного, ми розуміємо, що рідина омивача – це якась суміш спирту і інших додаткових легкоиспаряемых домішок. Іноді, замість спеціальних засобів-омивачів автомобілісти використовують звичайну воду, але в такому випадку на особливо хороший результат очищення розраховувати не доводиться.

Літній Омивач не утворює піну, не залишить патьоки і розводи, справляється з очищенням найсерйозніших і складних забруднень, не залишає солі на форсунках омивача. 

Зимовий омивач скла просто ідеальний для роботи при низьких температурах, не залишає розводи, відмінно справляється з прибиранням снігу. Зимові омивачі вибираються згідно критирия нижчої межі температури замерзання.

Вибирайте омивачі якісні, від перевірених фірм - виробників і звичайно не найнижчої ціни. Відштовхуйтеся від пори року, клімату і витрати омивача. Для частого використання, раціональніше буде віддати перевагу концентрату, для більш рідкісного-готової суміш, розведеної з водою.


Не економте на власній безпеці, користуйтеся спеціально призначеними засобами для Вашого автомобіля і тоді ризик проблем та незручностей з машиною буде мінімізований!

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00