У зв'язку з військовими діями у нас тільки відправка товарів службою "Нова Пошта".
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні

Пн-Пт 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Gledring
Беслпатная доставка от 300 грн
Накладки на пороги Nataniko
Автомагазин Автоаксесуари Розгалужувач прикурювача

Розгалужувач прикурювача

Завантажити
Подождите ...
1   2   наст >>

Розгалужувач прикурювача

Сучасний водій проводить все більше часу в своєму автомобілі і часто виникає потреба зарядити або підключити в дорозі мобільний телефон, відеореєстратор, GPS - навігатор, автомобільний телевізор, радар-детектор або FM - модулятор. Бувають ситуації, коли одночасного поключенія вимагають відразу кілька цих пристроїв. І тоді на допомогу приходить той самий розгалужувач прикурювача.

Автомобільний розгалужувач-це прилад, який діє за принципом трійника-подовжувача. Підключається в авто такий пристрій через роз'єм прикурювача або USB-роз'єм.

Кількість вільних для підключення портативних пристроїв гнізд в прикурювача коливається в основному від 2 до 4, але зустрічаються моделі і з великою кількістю гнізд. Так само розрізняються прикурювачі за типом підключення до гнізда з шнурів-подовжувачів і без нього. Обов'язково повинен бути в наявності запобіжник. Що стосується додаткових функцій, то це може бути наявність гнізда USB, індивідуальне включення\виключення кожного гнізда по окремо, у разветлителей без удлиннителя-зміна кута нахилу.

Для уникнення виходу з ладу як самого розгалужувача, так і портативного обладнання, що підключається, обов'язково повинна бути врахована сумарна максимально допустима потужність обладнання.

При дотриманні всіх правил експлуатації даний прилад довгий час буде служити надійним помічником кожному автолюбителю.
На нашому сайті представлені розгалужувачі прикурювача на 2-4 гнізда в будь-якій ціновій категорії.

 

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-17.00