У зв'язку з військовими діями у нас тільки відправка товарів службою "Нова Пошта".
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні

Пн-Пт 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Gledring
Беслпатная доставка от 300 грн
Накладки на пороги Nataniko
Автомагазин Автоелектроніка Автосигнал-сирена

СГУ, сигнал, сирена

Завантажити
Подождите ...
1   2   3   наст >>

безпека автомобіля стоїть у дворі будинку, що може бути важливіше. Дуже часто зловмисники зазіхають саме на машину і її вміст. Для спокійного сну практично всі автолюбителі купують для свого залізного друга надійну систему захисту, просто кажучи автосигналізацію.

Звук сирени, що лунає при спробі замаху на вашу власність строго індивідуальний, оскільки саме потужність і ступінь неприйняття слухом людини раздающегося звуку і гарантує те, що автомобіль і все в ньому знаходиться залишаться неушкодженим.

Але якісний звук сигналу допомагає не тільки захиститися від недоброзичливців, багато пристрої допомагають підкреслити вибраний господарем стиль і унікальність транспортного засобу, виділитися з безликого потоку машин незвичайним дизайном або неординарним та оригінальним звучанням.

Але головне з усього перерахованого вище, якісний і гучний звук необхідний для безпеки, як пішоходів, так і водіїв, адже саме гучний привертає увагу сигнал може запобігти небезпеці, або зовсім не допустити дорожньо-транспортна пригода.

Крім того звукові сигнали необхідні не тільки для автомобілів приватних осіб, різні види светоговорящих пристроїв потрібні і для спеціальної техніки.

У наш час численні магазини автозапчастин представляє своїм покупцям широкий спектр різноманітних пристроїв автосигналізацій та комплектуючих до них, різноманітних спецсигналів, сирен і багато іншого, що може значно поліпшити або зовсім змінити голос вашого залізного друга.

Інтернет – магазин запчастин Автошара пропонує своїм покупцям значний вибір різноманітних СГУ, сигналів і сирен. Все для того, щоб ви змогли насолоджуватися власною індивідуальністю, незвичайним і якісним звучанням свого автомобіля.

Вашій увазі представлені: численні електричні та електропневматичні сигнали різних модифікацій, сигнали «равлики», сигнали ревуни, повітряні сигнали дудки в пластиковому і металевому виконанні, одне і шеститональные сирени, спецсигнал Поліція і клаксони.

Так само покупців чимало здивує не тільки широкий асортимент, але і ціновий діапазон, який варіюється для електричних і електропневматичних сигналів від 80 до 300 грн. для сигналів «равлик» від 100 до 350 грн., а для сирен і клаксонів і зовсім не перевищує 100 грн.

чимало порадує покупців зручний режим роботи і безкоштовна доставка по Україні та Києву.

СГУ, сигнал, сирена ціна в Автошарі: від 128 до 1583 грн

Товар Ціна
Сирена 6-тон 20W СА-90620195 грн
Сирена 6 тон 25W СА-90625 (СА-90625)219 грн
Сирена 6-тон 30W СА-90630233 грн
Сигнал ", равлик", СА-10202 / GMP / 2-конт.235 грн
Сигнал равлик СА-10201 / GMP / 1-конт.235 грн
Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-17.00