БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Автомагазин Автоелектроніка

Автоелектроніка

Автомагнітоли
Автомагнітоли

Автомагнітоли бувають однодинові, дводинові і штатні (вбудовувані) які замінюють штатну автомагнітолу. Так само доповнюються GPS навігатором, телевізором, DVD і USB.

Автосигнал-сирена
Автосигнал-сирена

А то сигнали - системи посилення сигналів, посилений клаксон, різні варіанти випускаються сигналів автомобіля. З нашими системами ви можете істотно урізноманітнити ваш звук навколо автомобіля.

Автосигналізація
Автосигналізація

Автосигналізації надійно захищають автомобіль від злому замків і проникнення в автомобіль і найголовніше - від угону автомобіля. Автосигналізації бувають зі зворотним зв'язком і без. За рівнем захисту бувають з датчиками від удару, проникнення, відкриття капота дверей і багажника, GPS і GSM захист з керуванням автомобіля.

Акустика
Акустика

Авто акустика дозволяє відтворювати музику з максимальною якістю, приємним слуху і достатньою потужністю. Хороша автоакустика передає максимум частот з ефектом присутності на справжньому концерті (а то й краще).

Антирадари
Антирадари

Антирадари від світових виробників - працюють проти візирів, датчиків швидкості. Відмінно економлять бюджет і час. 

Біксенон
Біксенон

Біксенон це ксенон для спеціальних фар, які використовують фари з однією лампою для ближнього і дальнього світла. Перемикання відбувається перетягуванням колби.

Відеореєстратори
Відеореєстратори

Відеореєстратори разічают з дозволу відеозапису - чим вище тим чіткіше картинка і більше шансів розглянути номери навіть на далекій відстані, по частоті запису-добре коли вона 30 і більше кадрів в секунду, наявність датчиків удару, переміщення, запису GPS координат, зовні дисплей та інше.

Зарядний пристрій
Зарядний пристрій

зарядний пристрій для акумуляторів автомобільних дозволить оживити автомобіль взимку або ж після тривалого стояння. 

Іммобілайзери
Іммобілайзери

Іммобілайзер-спеціальний пристрій, що позбавляє автомобіль руху-хороший протиугінний засіб. Включення і виключення іммобілайзера доступно за спеціальним чіпом.

Камери заднього огляду
Камери заднього огляду

Камери заднього виду допомагають паркуватися, дивитися що відбувається ззаду автомобіля.

Камери розрізняють - модельні, кольорові і чорно-білі, дротові і бездротові.

Ксенон
Ксенон

Ксенон служить створенню якісного світлового потоку, що особливо важливо в туман, дощ і сніг. Ксенони діляться по типу цоколя і температурі світіння.

Лампи
Лампи

Автолампи поділяють за місцем застосування в автомобілі - для фар, для габаритів, для ближнього і дальнього світла, для противотуманок і т. д.

Мінімийки
Мінімийки

Мінімийки розрізняють за обсягом води і виробленого тиску. Мийки бувають початкового, середнього і професійного рівня.

Парктроніки
Парктроніки

Інтернет-магазин & laquo;Автошара & raquo; пропонує великий вибір паркувальних радарів & nbsp;розрізняються за характеристиками, виробникам, кількості датчиків, ціновій політиці від популярних брендів Alladim, iDial, NSV, Spal, Fantom, Longhorn, Chameleon, Tiger, Tesla, Insider та ін.

Підсвічування
Підсвічування

Підсвічування днища створюється з захищеної світлодіодної стрічки, стійкої до агрессіовной середовищі, вологи. Підсвічування салону робиться з менш захищеної світлодіодної стрічки.

Рамки перехідні
Рамки перехідні

Двох і однодинові магнітоли встановлюють в штатні місця за допомогою перехідних рамок. Завдяки рамці автомагнітола буде гармонійно виглядати в автомобілі.

Сабвуфери
Сабвуфери

Сабвуфери служать для відтворення тільки найнижчих частот. Встановлюють найчастіше в багажнику, вимагають підсилювача. 

Підсилювачі
Підсилювачі

Підсилювачі автозвуку дозволяють передати достатню силу сигналу для вимогливих автодинамиков і сабвуферів.
Хороші підсилювачі підсилюють тільки якісний сигнал, прибирають & nbsp;шуми і покращують якість звуку, поділяють по частотах і смугах.

GPS Навігатори
GPS Навігатори

GPS навігатори розрізняються по програмному забезпеченню, розміру екрана і додаткових функцій - відеореєстратор, облік пробок та інше.

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00