БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Автоелектроніка Відеореєстратори

Відеореєстратори

Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   11   наст >>

Як убезпечити себе на дорозі, коли кожен має свій стиль водіння? У світі авто-тюнінгу відбулася революція. І на ринку з'явилася досі невідома всім річ-відеореєстратор.

Відеореєстратор & ndash; пристрій запису аудіо і відео формату. Кожна модель налаштовується своїм способом, але всі вони мають одну головну мету. Ця мета – запис. У кожному реєстраторі запис налаштовується по-своєму. У кого-то тільки головний вид дороги, хтось робить так само запис того, що відбувається після проїзду машини. Деякі відеореєстратори налаштовуються і на запис того, що відбувається в самому салоні.

Так само, деякі відеореєстратори мають такий плюс, що все записане відправляється відразу ж на комп'ютер або смартфон власника. Але в звичайному випадку, Відеореєстратори зазвичай просто зберігають запис на Flash-карті.

Відеореєстратори по істині революційна річ. Скільки судів виграно завдяки йому. Скільки посадили п'яних водіїв, які порушували правила. Скільки авто-підстав не реалізовано, тому що шахраї боятися бути записаними на відеореєстратор. Безліч.

що потрібно знати, щоб правильний взяти

Кожна річ має свої характеристики. Так само і відеореєстратор. Чим краще характеристики, тим більш імовірно, що це не раз виручить з небезпечних ситуацій.

Отже, для початку поговоримо про дозвіл. Дозвіл це певна кількість точок на одиницю площі. Простіше кажучи, чим більше дозвіл на відеореєстраторові, тим більша ймовірність розгледіти обличчя того, хто відкрутив знак у машини.

так само, для більш хорошої якості, необхідно знати про розгортку. Розгортка – спосіб передачі матеріалу. Буває прогресивна (p) і чересстрочная(i). Прогресивна розгортка набагато краще, так як передає зображення повним кадром, що впливає на якість запису. Черезстрокова ж розбиває зображення на кадри, які в подальшому розбиваються на парні і не парні рядки, внаслідок чого запис втрачає якість.

Бітрейт ще одна важлива характеристика відеореєстратора. Від неї теж залежить зображення. Бітрейтом називають кількість біт, що зберігають одну секунду. Тому чим вище бітрейт, тим більш якісний запис можна отримати. Це стосується навіть звуку в запису. В середньому Відеореєстратори записують від 8 до 20 мегабіт / сек.

Є така характеристика – чутливість, і з нею все навпаки. Чим значення чутливості менше, тим зображення буде краще. Саме по собі, визначає освітлення, на об'єкті де відбувається зйомка.

але це не все що потрібно знати, щоб визначиться з тим, який відеореєстратор саме потрібен. Додатково, Відеореєстратори розподіляються по групах кріплення:

  • Обертаються відеореєстратори на присоску, або стаціонарний відеореєстратор. Такі відеореєстратори кріпляться за допомогою кріплення на присоску, до лобового скла.

  • Портативні – використовуються в основному для мотоциклів, велосипедів та іншого схожого транспорту. Кріпиться за допомогою кліпси.

  • Очки. Це практично нова розробка. Поки використовується в дуже малих кількостях, але вже починає завойовувати серця автомобілістів. Однак тут не обійтися без мінусів. На даний момент такі окуляри записують дуже мало, і в дуже низькій якості. Тому вони ще не вийшли на основний ринок.

виходячи з усього вище сказаного, можна прийти до деякого висновку. Не потрібно гнатися за модою. У випадках з відеореєстраторами потрібно покладатися на якість, а не на модний бренд. Дуже часто відеореєстратори рятували життя невинних людей. Тому вибирайте якісний продукт, і їздите спокійно.