БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
Автомагазин Автоелектроніка Зарядний пристрій

Зарядний пристрій

Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   наст >>

Зарядний пристрій для акумулятора автомобіля

Одним прекрасним ранком, прийшовши в гараж за власною залізною конячкою Ви можете виявити, що вона просто не заводиться, а причина банальна і поширена - сів автомобільний акумулятор.

Досить великий відсоток автовласників часто стикається з проблемою сів автомобільного акумулятора.

Малий водійський досвід, неуважність, вплив зовнішніх чинників, а так само банальне низька якість акумулятора, посилене використання автомобіля в темний час доби, забуті включеними підсвічування салону або габаритні вогні, радіо або магнітола, холодна погода або сильний мороз, які зовсім не бережуть енергію автомобіля і багато-багато інших причин, що можуть викликати настільки неприємну проблему.

Для швидкої і якісної зарядки, запуску в роботу і як наслідок відновлення працездатності автомобіля, існує досить просте, але дуже дієве рішення - це автомобільний зарядний пристрій для акумулятора!

Навіщо купувати нову дорогу акумуляторну батарею, коли є більш просте і економне рішення, яким можна буде користуватися при кожній, повторно ситуації, неприємною ситуацією з акумулятором.

Зарядка акумулятора проводиться від мережі з напругою в 220 V в стаціонарних умовах. Провести підзарядку можна абсолютно скрізь, де проходить дана мережа - вдома, на дачі, в гаражі або навіть на роботі.

Що стосується видів, варто виділити два типи зарядних пристроїв, це:

-імпульсні зарядні пристрої - досить невеликі за розмірами сучасні прилади, принцип роботи яких заснований на роботі з перетворювачем напруги високої частоти. Такі пристрої оснащені хорошим рядом захисту від перевантажень, а невеликі розміри пристрою дозволяють завжди тримати зарядку під рукою;

-трансформаторні Зарядні пристрої-габаритні розміри даних пристосувань пояснюються оснащеністю трансформатором і випрямлячем змінного струму.

Купуючи зарядний пристрій, віддайте перевагу зарядного пристрою з дещо вищою силою струму, ніж сила струму у Вашій акумуляторної батареї. Даний фактор забезпечить більш легку роботу зарядки, не доводячи її до межі максимально можливої сили роботи і зносу, а так само дозволить використовувати її для заряду інших, більш потужних,  акумуляторів.

При виборі такого рятувального пристрою варто правильно встановити який саме тип зарядки підійде до Вашого автомобіля. При відсутності інформації про те, який пристрій підійде саме вам, наш консультант проінформує, надасть повну консультацію і допоможе зробити правильний вибір ідеального для вашого акумулятора варіанту зарядки.

Сучасні високотехнологічні і компактні імпульсні зарядні пристрої, перевірені роками досвіду багатьох автомобілістів трансформаторні зарядки, пристрої бюджетної категорії або високотехнологічні пристрої, з неперевершеною якістю і багаторічною гарантією надійності - всі ці моделі представлені на нашому сайті інтернет-магазину автомобільних аксесуарів Автошара!

Подаруйте Вашому автомобілю силу і енергію, які ніколи не будуть остаточно витрачені!

Зарядний пристрій ціна в Автошарі: від 0 до 12613 грн

Товар Ціна
Зарядний пристрій PULSO BC-10641 6-12V, 4A / 10-60AHR / светодіодн.індік.930 грн
Зарядний пристрій PULSO BC-20860 12V / 6A1003 грн
Зарядний пристрій PULSO BC-15860 6 / 12V1049 грн
Зарядний пристрій PULSO BC-15121 6-12V, 8A, 9-112AHR, стрел.індік.1455 грн
Зарядний пристрої під PULSO BC-15160 6-12V / 12A / 9-160AHR / стрел.індік.1606 грн

Відгуки про зарядний пристрій

Середня оцінка по товарах: зарядний пристрій (1 відгук):      
П
Павел
18.01.2022
         
Товар: Зарядное устройство PULSO BC-10641 6-12V, 4A/10-60AHR/светодиодн.индик.

Отличный зарядник, хорошая сборка, хорошо отводит тепло, заряд ровный и быстрый, индикация исправно работает!