У зв'язку з військовими діями у нас тільки відправка товарів службою "Нова Пошта".
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні

Пн-Пт 10.00-17.00
Фільтр × Очистити
Виробники
Ціна
- грн.
Gledring
Беслпатная доставка от 300 грн
Накладки на пороги Nataniko

Бокс на дах автомобіля — Towcar

Бокс на фаркоп TowCar TowBox V2 Green
19999 грн.

Бокси — Towcar на дах автомобіля

Бокси на дах автомобіля – пристрої, що дозволяють збільшити місткість машини. Вони встановлюються на дахи автомобілів. І служать для безпечного і дбайливого перевезення предметів. Конструкція захищає від шкідливих впливів негоди (вологи і пилу).

Наш інтернет – магазин пропонує різноманітні варіанти від популярних виробників таких виробників: Towcar . Вони володіють прекрасними експлуатаційними характеристиками. Використовується скловолокно, пластик - забезпечується міцність і непроникність конструкції. Кількість кріплень дозволяє надійно зміцнити пристосування на поперечинах-багажнику на даху автомобіля.

Бокси бувають одно і двосторонні за типом відкриття. Так само можливі бокси відкриваються спереду-ззаду. Зазвичай бокси виробляються двох полпулярных кольорів - сірий і чорний. Всі бокси надійно закриваються на один або два замки, мають посилені ребра жорсткості по днищу.

Ціни на бокси доступні будь-якої категорії клієнтів від 19999 до 19999 грн . Недорогі, практичні користуються широким попитом у покупців. Асортимент продукції постійно оновлюється новими моделями.
Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-17.00