5-16 марта самовывоз с 11.00 до 17.00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 11.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Скидка на коврики Forgum
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Автоелектроніка Камери заднього огляду

Камери заднього огляду

Acura
Audi
BMW
BYD
Fiat
Ford
GAZ
Geely
Honda
Kia
Lexus
Lifan
Mazda
Nissan
Opel
Seat
Skoda
Subaru
Suzuki
Toyota
Volvo
1   2   3   4   5   6    ...   22   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   22   наст >>

На сьогоднішній день потоки машин на дорогах старанно збільшуються, з ними зростає і кількість аварійних ситуацій. Для того, щоб добре орієнтуватися не тільки в обстановці, яка перед автомобілем і яку ми бачимо в дзеркалах авто, але і в його «сліпих зонах» необхідними будуть камери заднього виду. Так само такі камери будуть вкрай зручними на сучасних обмежених і переповнених парковках. Ціна на такі пристрої досить доступна, а вибір досить широкий. Підключаються вони до бортового комп'ютера або додаткового монітора в салоні і виводять на екран дії, які відбуваються в «мертних зонах» Вашого автомобіля. Дуже зручними такі пристрої будуть для автомобілів з невеликим кліренсом, вони допоможуть не допустити пошкодження бампера і глушника про бровки, бордюри. При їзді, камера підраховує відстань до наближається машини. У тому числі, великим плюсом є те, що Відео з камери може бути доказом невинності при аваріях для співробітників ДПС.

Монтуються камери або врізанням в задній бампер( врізні, зовнішні, недорогі), або розміщуються всередині салону( корпусні, більш дорогі).

Важливими параметрами, які формують якість камери є:

  • висока роздільна здатність;
  • чутливість - для якісного відео навіть при поганому освітленні;
  • широкий кут огляду - для гарного огляду заднього виду;
  • дзеркальна передача огляду - подоба паркування за допомогою дзеркал;
  • Можливість накладання на зображення спеціальної паркувальної мітки.

по розташуванню камери діляться на:

  • універсальні - підходять для всіх автомобілів, монтуються всередині або зовні салону, проста конструкція, зручність кріплення: на шурупи або без наскрізного кріплення, можливість самостійного зміни кута огляду, чіткість зображення, робота вночі завдяки наявності інфрачервоного підсвічування, невисока ціна . Може бути виконана у формі метелика або номерної рамки. Можуть бути кольоровими, чорно-білими. З мінусів - легкий доступ до камери для злодіїв;
  • штатні - призначена для конкретного автомобіля, встановлюється в спеціально відведене місце - ручку багажника або плафон підсвічування номера. З плюсів - непомітність. З мінусів - висока ціна.

Деякі моделі камер заднього виду можуть бути оснащені паркувальним підказувач, за типом парктроника.

Не варто забувати про сумісність камери з монітором Вашого автомобіля, для налагодженої роботи їх формат відеосигналу повинен збігатися( або PAL або NTSC) .

Так само існують бездротові камери заднього виду, вони складаються з камери з вбудованим датчиком і приймача підключеного до монітора, прості і зручні в установці. З мінусів-сильна зашумленість радіоефіру негативно позначається на картинці, потребує постійного живлення від джерела енергії.

 

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00