БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Автомагазин Автоелектроніка Камери заднього огляду

Камери заднього огляду

Acura
Audi
BMW
BYD
Fiat
Ford
GAZ
Geely
Honda
Kia
Lexus
Lifan
Mazda
Nissan
Opel
Seat
Skoda
Subaru
Suzuki
Toyota
Volvo
1   2   3   4   5   6    ...   34   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6    ...   34   наст >>

На сьогоднішній день потоки машин на дорогах старанно збільшуються, з ними зростає і кількість аварійних ситуацій. Для того, щоб добре орієнтуватися не тільки в обстановці, яка перед автомобілем і яку ми бачимо в дзеркалах авто, але і в його «сліпих зонах» необхідними будуть камери заднього виду. Так само такі камери будуть вкрай зручними на сучасних обмежених і переповнених парковках. Ціна на такі пристрої досить доступна, а вибір досить широкий. Підключаються вони до бортового комп'ютера або додаткового монітора в салоні і виводять на екран дії, які відбуваються в «мертних зонах» Вашого автомобіля. Дуже зручними такі пристрої будуть для автомобілів з невеликим кліренсом, вони допоможуть не допустити пошкодження бампера і глушника про бровки, бордюри. При їзді, камера підраховує відстань до наближається машини. У тому числі, великим плюсом є те, що Відео з камери може бути доказом невинності при аваріях для співробітників ДПС.

Монтуються камери або врізанням в задній бампер( врізні, зовнішні, недорогі), або розміщуються всередині салону( корпусні, більш дорогі).

Важливими параметрами, які формують якість камери є:

  • висока роздільна здатність;
  • чутливість - для якісного відео навіть при поганому освітленні;
  • широкий кут огляду - для гарного огляду заднього виду;
  • дзеркальна передача огляду - подоба паркування за допомогою дзеркал;
  • Можливість накладання на зображення спеціальної паркувальної мітки.

по розташуванню камери діляться на:

  • універсальні - підходять для всіх автомобілів, монтуються всередині або зовні салону, проста конструкція, зручність кріплення: на шурупи або без наскрізного кріплення, можливість самостійного зміни кута огляду, чіткість зображення, робота вночі завдяки наявності інфрачервоного підсвічування, невисока ціна . Може бути виконана у формі метелика або номерної рамки. Можуть бути кольоровими, чорно-білими. З мінусів - легкий доступ до камери для злодіїв;
  • штатні - призначена для конкретного автомобіля, встановлюється в спеціально відведене місце - ручку багажника або плафон підсвічування номера. З плюсів - непомітність. З мінусів - висока ціна.

Деякі моделі камер заднього виду можуть бути оснащені паркувальним підказувач, за типом парктроника.

Не варто забувати про сумісність камери з монітором Вашого автомобіля, для налагодженої роботи їх формат відеосигналу повинен збігатися( або PAL або NTSC) .

Так само існують бездротові камери заднього виду, вони складаються з камери з вбудованим датчиком і приймача підключеного до монітора, прості і зручні в установці. З мінусів-сильна зашумленість радіоефіру негативно позначається на картинці, потребує постійного живлення від джерела енергії.

 

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00