БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00
КОШИК
пуста
Вхід

Парктроніки

Завантажити
Подождите ...
1   2   3   наст >>

У великих мегаполісах ми часто зустрічаємося з такою поширеною проблемою,як обмежені умови парковок. Зробити будь-яку паркування зручною і безпечною для автомобіліста допоможе такий пристрій, як паркувальний радар,який є не просто сучасним і модним устаткуванням автомобіля, а й необхідністю і хорошим помічником у запобіганні ударів в «мертві зони» автомобіля, огляд яких ,сидить в салоні авто людині досить ускладнений. Цей радар дозволяє водієві бути впевненим в чіткості і правильності своїх дій і визначити точну відстань від машини до перешкоди за допомогою утворених датчиком паркування ультразвукових імпульсів, які вимірюють відстань до найближчих об'єкту (перешкод). Якщо правильно вибрати парктронік, багато проблем, що стосуються пошкодження машини при парковці, знімаються самі собою. Датчик партронік, паркувальний радар є допоміжним засобом автомобіліста. Цей пристрій встановлюється в передньому і задньому бамперах з метою контролю обстановки.
Цей помічник допоможе вам уникнути небажаних аварій і дрібних пошкоджень автомобіля. Датчик паркування побачить недоступну для огляду водія перешкоду, а дисплей з вбудованим спікером попередить вас про це.Т ак само можна відзначити удосконалення деяких моделей камерами заднього виду, які попередять вас про наявність об'єкта-перешкоди вивівши його на монітор.

Парктроніки діють на основі однієї з таких технологій:
-Ультразвукової локації.
- Світловий і звуковий локації.
-Використання камер заднього виду.
-Комплексного використання різних систем.

Про якість даного пристрою можна сказати, оцінивши відстань, на якому буде ефективний радар, тип оповіщення про наявність перешкод і відстані до нього, наявність у парктроника неохопленою території. Моделі економ-класу сповіщають звуком, якої змінюється з наближенням до перешкоди, а більш сучасні пристрої відрізняються наявністю шкали світлової індикації або ж можливістю підключення камер до головних пристроїв автомобіля.

Типи парктроніків:
  -Задні
  -Передні
  -Комбіновані

Задній парктронік обладнаний 4 датчиками ,які встановлюються на задній бампер і підключається до фар автомобіля. Він допомагає водієві своєчасно побачити перешкоду ззаду транспортного засобу. Використовується такий тип партроніка при виїзді з гаража, парковці на стоянці. 
Передній парктронік запобігає наїзд автомобілем на об'єкти знаходяться попереду його шляху.
Комбінований парктронік представлений великою кількістю датчиком,які встановлюються, як на передньому, так і на задньому бампері,що по суті робить його універсальним

Кількість датчиків:
Кількість датчиків партроніка може коливатися від 2 до 8 і з їх зростанням, зростає надійність парктроніка. З цього випливає, що найпопулярнішими є Партроніки з 4, 6 і 8 датчиками.
Парктронік з 4 датчиками  є досить недорогим, але в теж час недостатньо надійним і краще підійде для невеликих транспортних засобів, або тих, хто має достатній стаж водіння. 
Парктроніки з 6 датчиками  є ідеальним співвідношенням ціна-якість .Розташування датчиків вибирає сам водій транспортного засобу.

Парткроники з 8 датчиками – є самим надійним засобом захисту вашого автомобіля від небажаних аварійних ситуацій,але в теж час ,їх можуть собі дозволити далеко не всі автомобілісти з-за їх виправдано високої вартості. Але якщо Ви вже вирішите не економити, нагородою буде повна справність і збереження Вашого автомобіля.

також,сучасні моделі партроніків можуть бути забезпечені дисплеєм. При відсутності в автомобілі бортового ПК, цей тип партроников буде найкращим для своєчасного виявлення подаються сигналів.

інтернет-магазин & laquo;Автошара & raquo; пропонує великий вибір паркувальних радарів, що розрізняються за характеристиками, виробникам, кількістю датчиків, ціновій політиці від популярних брендів Alladim, iDial, NSV, Spal, Fantom, Longhorn, Chameleon, Tiger, Tesla, Insider та ін.

 

Парктроніки ціна в Автошарі: від 490 до 1690 грн

Товар Ціна
Парктронік Cobra LP-10140 / LED / 4 датчика D = 18mm / коннектор / black915 грн

Відгуки про парктроніки

Середня оцінка по товарах: парктроніки (1 відгук):      
П
Павел
18.01.2022
         
Товар: Парктроник SPY LP-213-NEW/LCD/4 датчика D=18mm/коннектор/Radio/звук.сигнал-вкл/выкл./black/black

Хороший и недорогой парктроник, работает и сигнализирует исправно, растояние корректно измеряет, прводка качественная, рекомендую!