БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring

Сабвуфери

1   2   3   4   5   6   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   4   5   6   наст >>

Водії, які перебувають тривалий час за кермом улюбленою залізної конячки, намагаються створити в ній атмосферу максимального комфорту. Важливу роль відіграє і аудіосистема автомобіля, а саме якість відтвореннязвучання музики в авто. Однак, наявності однієї тільки автомагнітоли, а саме ресивера і штатних колонок, не буде достатньо для дійсно якісного відтворення звуку.

Невід'ємну частину і останню точку в завершеності аудіосистеми автомобіля для високої якості звучання займають савбуфери. Це той елемент, який покликаний забезпечити значне звучання басів і додати хорошого об'єму звучанням.

Савбуфер являє собою машинний динамік, головним завданням якого є якісне відтворення звуків на низьких частотах і не менш доброго і глибокого баса.

Це пристрій виступає виключно доповненням до аудіосистеми машини, але ніяк не може виступати єдиним елементом, що відтворює звуки.

за методом відтворення всі савбуфери ділять на:

-савбуфери корпусу: з активним типом підсилювача (легкоустановлюваний аксесуар з вбудованим підсилювачем і активним кросовером, за допомогою якого фільтруються високі частоти) або пасивним типом підсилювача (дорожча модель, що вимагає додаткової покупки підсилювача потужності. Підключаються до каналу підсилювача або паралельно з основною акустикою);

- савбуферные динаміки( free-air, вони ж головки).

динаміки савуферні можуть бути вбудованими в полицю задніх сидінь або ж призначатися для монтування в корпус.

такі динаміки мають 4 основних типорозміру: 8, 10, 12 і 15 дюймів. Ідеальним вибором для гарного співвідношення резонансу і звукового тиску буде вибір динаміка з типорозміром 10-12 дюймів.

що стосується виду корпусу, савбуфери бувають:

  • закритого типу-з НЧ динаміком на одній зі сторін ящика;
  • фазоінвенторного корпусу-з головкою савбуфера всередині ящика для ще більш глибокого баса і високого звукового тиску;
  • бандопасс - з НЧ в фазоинвенторном корпусі з якого безпосередньо і виходить звучання.

Не варто забувати і про важливість обраної потужності в савбуфере. Для автомобіля ідеальним буде пристрій з потужністю не більше 250Вт. Такий пристрій не буде надмірно громіздким, але при цьому його буде цілком достатньо для гарного відтворення звуку.

Савбуфер, в якому гумовий підвіс, так само досить непогано порадує Вас поліпшеною якістю відтворення звуку.

Зробіть свій правильний вибір на користь техніки якісної і надійної на сайті інтернет-магазину автомобільних аксесуарів Автошара. Широкий асортимент, кваліфіковані менеджери, які завжди готові допомогти Вам з вибором і все це за цілком доступними цінами — тільки в нашому інтернет-магазині!

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00