БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Коврики в салон из полимера
Gledring
Беслпатная доставка от 300 грн
Автомагазин Автозапчастини Масло до коробки передач

Масло до коробки передач

Audi
Toyota
1   2   3   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   наст >>

Нормальна робота будь-якого виду коробки передач (Ручний або автомат) безпосередньо залежить від якості використовуваних для неї мастильних матеріалів, Просто кажучи-масел.

Правильний вибір хорошого масла забезпечить стабільну і безперебійну службу коробки передач і вбереже власника від її передчасних поломок, збоїв і дорогих ремонтів.

Кожен автомобіль, будьто легковий або вантажний, трактор, або тепловоз або будь-який інший транспортний засіб на ходу, для запобігання зношування деталей і їх перегріву, потребує змащення. Для такої мастила деталей транспортних засобів широко використовується масло в коробку передач, воно ж трансмісійне масло.

Основним критерієм вибору масла виступає визначення, яке саме масло буде сумісне з коробкою передач Вашого автомобіля.

Для розуміння і володіння ситуацією про якість і тип потрібного масла, при його зміні, як самостійно, так і з допомогою працівників станцій технічного обслуговування, слід самому в ньому розбиратися.

Важливість підбору ідеально підходящого олії легко пояснюється тим фактором, що воно має пряму взаємодію з робочим внутрішніми наповненням автомобіля, а саме - коробкою передач, мостами, рульовим механізмом і роздатковими матеріалами, які в свою чергу впливають на нормальну роботу двигуна автомобіля.

в першу чергу, ми рекомендуємо покладатися на рекомендації по використанню трансмасел заводом-виробником вашого авто, а саме в посібнику з ремонту, що додається з автомобілем (Категорія & ldquo; система змащення”).

Основний склад( типи основ) трансмісійного масла, від якого так само сильно залежать його експлуатаційні якості, складається з присадок з різними функціональними можливостями і базового масла:

-синтетичного - ідеальне для захисту механізмів, що піддаються максимальним навантаженням. Дане масло за своїми якостями значно краще мінерального, але і на його вартості-це так само значно сильно відбивається не на користь покупців;

-напівсинтетичного-масло з ідеальним співвідношенням характеристк і ціни підійде для тих, хто вважає за краще раціональну економію;

-мінерального;

-масло для автоматичних трансмісій.

Крім мастильної функції трансмісійного масла, не менш важливою є його функція робочого тіла, при якій сама олія переносить момент обертання( гідромеханічна передача). Звичайно, трансмісійне масло захистить деталі від перегріву, знизить знос і втрати при терті, зніме різні механічні навантаження на деталі, створить якісні і щільні бар'єри-ущільнення між деталями, а так само, покриті таким маслом деталі будуть захищені від проявів корозії.

Якісне масло обов'язково має відповідати вимогами збереження в'язкості при різних робочих температурах.

Що стосується видів, їх є всього два:

-для трансмісій в механічну коробку передач(тип масел MTF), яке так само класифікується за ступенем в'язкості (класифікація SAE: зимові, літні, всесезонні масла) і за ступенем відповідності умовам експлуатації автомобіля в цілому (класифікація APL);

- для коробки передач автоматичної та гідросистеми (тип олив ATF). Крім основний функції, дане масло проводить через себе механічну енергію через всю трансмісію.

Варто враховувати, що для автомобілів з переднім приводом використовується масло моторне, а масло для трансмісій туди не є придатним.

В інтернет-магазині автомобільних аксесуарів Автошара можна швидко і зручно купити якісне трансмісійне масло для свого автомобіля за цілком прийнятними цінами.

Якщо у Вас виникли труднощі при виборі даного масла, наші консультанти нададуть Вам повну кваліфіковану допомогу і допоможуть зробити ідеальний вибір для коробки передач саме Вашого автомобіля!

Вдалих і якісних покупок Вам бажає магазин Автошара!

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00