БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00

Глушники

Призначення та види автомобільних глушників

Автомобільний глушник – це пристрій, призначений для максимального зниження шуму вихлопних газів. Воно представляє собою металеву трубу, всередині якої є кілька перегородок і камер, що поглинають звук виходу відпрацьованих автомобільних газів.

Автомобільні *глушники* діляться на кілька видів. Залежно від способу роботи розрізняють:

- глушники-обмежувачі – пристрої із звуженою вихлопною трубою, частіше використовуються в якості фільтра попереднього поглинання шуму;

- Глушники-відбивачі & ndash; моделі, в корпус яких вбудовано безліч дзеркал, що відображають звукові коливання;

- пристрої резонаторного типу & ndash; в їх корпусі знаходяться замкнуті порожнини, з'єднані з трубопроводом декількома отворами;

- глушники-поглиначі – всередині них є пористий матеріал, добре «всмоктуючий» звук.

Багато виробники частіше пропонують комбінації цих видів пристроїв, які дозволяють досягти максимального поглинання шуму.

Особливості вибору: на що звернути увагу при покупці?

Перед тим, як купити глушник*, зверніть увагу на основні правила вибору цього пристрою.

Матеріал

В першу чергу, важливий матеріал, з якого він виконаний. Для виробництва глушників використовується чорна, нержавіюча, аллюмооцинкована або алюмінізована сталь. Моделі з чорної сталі мають дуже короткий термін служби (менше 1 року), тому в Європі такі вже не випускаються. Найміцнішим і довговічним матеріалом вважається аллюмінізована сталь (термін її служби становить 4-7 років). Довговічними виробами також вважаються моделі з аллюмооцинкованной сталі, проте їх вартість трохи вище аллюмінізованих аналогів.

Конструктивні особливості

Перед покупкою, важливо визначитися з деякими конструктивними параметрами пристрою:

- об'ємом;

- особливостями внутрішніх камер і перегородок;

- наявністю або відсутністю подвійного шару корпусу;

- рівнем звукопоглинання.

інші нюанси

Фахівці радять звертати увагу на якість зварювальних швів, які не повинні мати металевих складок на трубах. На корпусі кожного виробу проставляється заводський штамп (а не наклейка).

Кожна автомобільна деталь повинна мати сертифікат якість від виробника, який можна вимагати у продавця.

Ще один важливий параметр вибору – вага. На практиці це виглядає так: чим важче глушник, тим він буде краще справлятися зі своєю основною функцією.

найкраще, встановлювати оригінальні запчастини на автомобіль, однак, сьогодні виробники пропонують Універсальні Глушники, які коштують дешевше оригінальних. Правда, монтаж таких пристроїв може влетіти вам в копієчку.

Де купити?

Якщо ви шукайте якісні і недорогі автомобільні *глушники Київ*, інтернет-магазин Автошара до ваших послуг! На сайті магазину є зручний каталог, в якому представлені автомобільні деталі та механізми різних світових брендів за вигідними цінами.

своїм клієнтам магазин пропонує вигідні умови покупок і зручну доставку по містах України.