БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Автоаксесуари Окуляри для водіння

Окуляри для водіння

Окуляри для водіння

Безпека водіння залежить не тільки від навичок і вміння водити автомобіль, але і від гарного самопочуття, зору, комфортності всіх оточуючих водія умов. Не є винятком і зір водія і відсутність перешкод для гарного огляду траси. На хороший огляд водієм траси так само впливає не мало сторонніх факторів, а саме - погана погода, атмосферні опади, погане освітлення, відблиски від вологи на дорозі,- всі ці фактори дуже швидко стомлюють очі, розсіюють увагу водія, погіршують огляд дороги, сприйняття оком розмірів, об'єктів, форм і так далі.

Якщо вдатися до захисту за допомогою сонцезахисних окулярів, ви, звичайно, знизите яскравість освітлення, але абсолютно не зможете мінімізувати відблиски. Окуляри поляризаційні відсівають промені яскравого світла, але при цьому не затемнюють окуляри і повністю прибирають відблиски. 
 
Так же, чи варто говорити, що в сучасному світі, повному шуму і постійної біганини, бути завжди уважним буває дуже не просто, адже іноді концентрація уваги, хороша видимість і явна оцінка ситуації відіграють важливу роль у Вашої безпеки. Придбання окулярів для автомобіліста вже давно не є надмірністю і гонитвою за модою. Окуляри для водія - це найелементарніший аксесуар, який покликаний захищати очі водія і тим самим убезпечити автомобіліста.
Всі автомобільні окуляри виробляють зі спеціальних матеріалів для оптики.

окуляри для автомобілістів-це поляризована оптика, яка абсолютно не порівнянна зі звичайними сонцезахисними окулярами. Полімерні лінзи автомобільних очок – це якийсь фільтр, що забезпечує 100% захисту від ультрафіолетових променів. Однак, в порівнянні зі звичайними сонцезахисними окулярами, такі окуляри значно більш посилені захистом. Сам поляризатор очок розташований між фільтрами ультрафіолету і саме цей елемент автомобільних очок служить перешкодою для проникнення горизонтальних променів. 

Крім захисту від сонця, автомобільні окуляри будуть корисні для їзди в нічний час. Такі лінзи пом'якшать світло від зустрічних фар і захистять бічний зір. 

Окуляри із захистом антиблік зручні як для користування світлим сонячним днем, так і взимку, коли білі відблиски снігу сліплять ще більше, ніж сонячні промені. Крім цього, окуляри антиблік зручні вночі для пом'якшення світіння фар дальнього світла у зустрічних автомобілістів.

Вибравши автомобільні поляризаційні окуляри, автомобіліст буде комфортно почувати себе в будь-який час дня і ночі, в будь-який час доби і при будь-яких погодних явищах. Зменшена навантаження на очі, зосередженість на дорозі і тільки комфортний огляд - все це завдяки простому, але функціонально корисного аксесуара для водія!

до основних переваг окулярів для автомобіля варто віднести:

  • захист очей від зайвої втоми під час водіння;
  • поліпшення контрастності і якості картинки видимості дороги;
  • захист від ультрафіолетового випромінювання;
  • збільшення активності світлочутливих клітин ока, за рахунок чого значно зменшується процес старіння органів ока.

Всі автомобільні окуляри поєднують в собі такі приємні фактори як:

  • прекрасна видимість за рахунок прозорості лінзи;
  • стильний і сучасний дизайн окулярів;
  • в окулярах використовуються нетравмонебезпечні пластикові лінзи;
  • зручність, легкість і міцність при носінні;
  • величезний ряд моделей;
  • доступна ціна.

Для правильного вибору поляризаційних окулярів, варто розуміти, що окуляри жовті, червоні і помаранчеві будуть корисні для вечірнього і нічного водіння, а так само несприятливих погодних умов. Така лінза очок не пропускає синьо-фіолетові спектри (які псують фокусування на предметах). В цих окулярах неймовірно якісне сприйняття, хороша чіткість картинки, а так само явне зниження інтенсивності засліплення фарами зустрічних машин). 
Для денного часу доби корисними будуть окуляри з лінзами коричневого кольору, вони помітно знизять навантаження на очі і поліпшать загальну видимість дороги.   

при покупці дивіться на лінзу очок, вона грає далеко не останню роль. Пластикова лінза покрита спеціальні покриттям для запобігання  появи подряпин і меншого запотівання лінз. Скляні ж лінзи для водіїв не бажані, так як є більш травматичними.
 
Зробивши замовлення очок для автомобіля на сайті Автошара, Ви неодмінно отримаєте якісний товар за доступною ціною в найкоротші терміни. Не робіть необдуманих покупок на ринках, не економте гроші на вашому здоров'ї і вашій безпеці!
 

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00