Вогнегасники
Вогнегасники для автомобіля
Загоряння в автомобілі може виникнути через підпали, необережне поводження з вогнем, як наслідок ДТП, збої в електропроводці, підтікання палива. Виходячи з того, що вогнищ виникнення вогню в автомобілі предостатньо, варто подбати про ефективний спосіб його протистояння.
Якщо Ви дбаєте про здоров'я і життя свого і перевозяться Вами пасажирів і хочете щоб такий автомобільний атрибут, як вогнегасник був не просто формальністю для перевірки інспектора ДАІ, але і виконав свої прямі функції у разі виникнення пожежі, до його вибору варто підійти з усією відповідальністю. Несерйозного в цьому плані водія завжди видає місце зберігання вогнегасника в автомобілі. Недбайливий автовласник закидає такий необхідний предмет в багажник, відповідальний автовласник неодмінно закріпить вогнегасник в місці швидкого і зручного доступу, як годиться згідно ПДР.
Більша половина величезної кількості щорічно згораючих автомобілів виступає позагласним показником недбалого ставлення водіїв до вогнегасника.
У разі виникнення загоряння, даний атрибут повинен гарантувати забезпечення безпеки водієві, пасажирам і автомобілю. Якщо цей атрибут обраний неправильно, забезпечення безпеки гарантувати він, на жаль, не буде.
Вогнегасники ціна в Автошарі: до 831 грн
Товар | Ціна |
---|---|
Вогнегасник порошковий 1КГ - AP | 715 грн |
При виборі вогнегасника обов'язково зверніть увагу на такі фактори:
Для легкового автомобіля необхідний вогнегасник з об'ємом вогнегасної речовини не менше 2 літрів, для вантажних авто - не менше 5 літрів.
Варто враховувати і те, що автомобільний вогнегасник повинен підходити для тущения рідких і твердих речовин, а так само електроприладів і проводок під напругою, не викликаючи при цьому їх замикання.
Обов'язково врахувати і температурний режим, підтримуваний автомобільним вогнегасником( ідеально від -30 до +30 С).
Не підійдуть для автомобіля вогнегасники водні.(автомобільне масло, бензин, солярку вода просто не зможе загасити, при цьому ще і величезний ризик пошкодження електроприладів автомобіля і автомобільної проводки).
З тих самих причин непридатним буде і пінний вогнегасник.( все той же ризик пошкодження електроприладів і проводки).
Ідеальним варіантом для будь-якого автомобіля буде вогнегасник порошковий.
Через насадку або шланг напір порошку викидається з вогнегасника на вогнище, тим самим перекриваючи вогню доступ кисню. Такий вид вогнегасника підходить для гасіння будь-яких пожеж і є абсолютно нешкідливим для людей.
Порошкові вогнегасники виділяють два типи:
- закачной (з визначником працездатності вогнегасника у вигляді індикатора тиску-манометри)- приводиться в дію простим висмикуванням чеки, потім шланг направляється на вогнище спалаху і натискається кран;
- вогнегасник з балоном зі стисненим газом.
З недоліків порошкових вогнегасників - необхідність їх частої технічної перевірки( раз у два роки), перезарядка раз в 2 роки і складність очищення салону від слідів роботи вогнегасника.
Нескладно зробити висновок, що автомобільний вогнегасник повинен бути легким в кріпленні, надійним і звичайно повинен піддаватися своєчасним технічним перевірок. Повністю відповідають необхідним параметрам вогнегасники порошкові.Такий вогнегасник цілком впорається із загорянням, як в салоні автомобіля, так і в моторному відділі.
На сайті інтернет-магазину автошара представлені тільки сертифіковані порошкові вогнегасники з гарантією від виробника.
Виробники: