БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Автоаксесуари Шумоізоляція

Шумоізоляція і віброізоляція для автомобіля

Шумоізоляційні матеріали

Якщо автомобіль дорогий, то якісна шумоізоляція передбачена по концепту & ndash; встановлюється на виробництві. В моделях середнього і економ-сегменту потрібно додатково вибирати матеріал для шумоізоляції авто, щоб для водія і пасажирів поїздка стала більш комфортною:

  • не було чутно роботи трансмісії або двигуна;
  • звуків від шин, вихлопних пристроїв;
  • вібрацій від підвіски, ходової.

У захищеному від шуму салоні водій зможе послухати музику, краще сконцентруватися на дорозі або просто бути менш дратівливим.

 

Чим захистити салон автомобіля від шуму

 

Фахівці виділяють 5 груп матеріалів, які наносяться шарами в певній черговості. Кожен шар має свою функцію, тому комплексна шумоізоляція для авто вважається найякіснішим.

 

  1. віброізолятори-перший шар, який гасить вібрацію. Випускається у вигляді плит з бітуму і мастики. Параметри товщини виробу і кузова повинні відповідати. Перед обклеюванням метал рекомендується очистити.
  2. Шумоізолятори & ndash; другі по черзі. Призначені для нейтралізації звукових хвиль, які передаються по повітрю. Вироби також відображають і теплові хвилі, що сприяє додатковому утепленню кузова.
  3. Звукоізолятори & ndash; наклеюються третіми. Плити відрізняються гнучкістю і пористою структурою. Тому є хорошою перешкодою для звуку-гасять хвилі завдяки пустотам. Відсоток поглинання шуму становить 95.
  4. Атіскрипи & ndash; укладається поверх ізоляторів; виготовляється з щільної тканини товщиною в 1,5 мм з липким підставою.
  5. Антискрип також виробляється в рідкому варіанті і розфасовується в аерозольні флакони. Напилюється у кілька шарів і рівномірно розкочується валиком до товщини 1 – 1,25 мм. Утворюється полімерна плівка, яка не тільки захищає від сторонніх звуків, але і є перешкодою для води і вологи.

   

Умови правильного вибору

 

Якщо потрібна віброізоляція для автомобіля, то вибирати матеріал потрібно по питомій вазі. Також звертають увагу на пластичність і складність/легкість в згинанні. Це допоможе визначити здатність виробу обклеювати поверхні зі складним рельєфом. Враховують технологію холодного або теплого монтажу.

 

Для вибору шумоізоляції важливий показник поглинання звукових хвиль. Оптимальними вважаються матеріали з коефіцієнтом в 0,8 & ndash; 1,0.    

 

Всі вібро - і шумоізоляційні матеріали, які пропонуються в інтернет-магазині «Автошара», водонепроникні, доступні за вартістю і відмінно утримують тепло. Продукція представлена відомими виробниками, тому відмінний результат облаштування шумоізоляції гарантований.  

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00