БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні
Call-center: Пн-Пт 10.00-19.00

Замок КПП Lada

Замок КПП Лада

Замок КПП Лада

Автомобіль-дорогий і зручний засіб пересування, але з метою його безпеки доводиться вживати заходів. Один з найбільш надійних способів - встановити захист на коробку передач. Принцип дії пристрою простий і полягає в блокуванні швидкостей. Навіть якщо зловмисникові вдасться якимось чином проникнути в салон, подальші його дії по викраденню будуть неможливими - автомобіль не зможе їхати.

Замок КПП працює незалежно від виду коробки передач. Блокування проводиться як на машинах з автоматичною системою управління, так і на механічних коробках. Управління відбувається за допомогою ключа або кнопки, все залежить від марки і типу пристрою.

Як вибрати?

Вибираючи протиугінний пристрій, слід звертати увагу на деякі фактори. Важливо знати, що універсальних замків не існує, кожен виробник випускає пристрої під конкретний модельний ряд. Наприклад, замок КПП Lada підходить тільки для цих автомобілів.

даний блокіратор забезпечує якісний протиугінний захист. Працює від унікального ключа, за принципом повороту на 180 градусів. Відмінно вписується в будь-який інтер'єр салону, виглядає органічно і непомітно. Підібрати ключ або підробити практично неможливо, так як дублікат виготовляється тільки за спеціальним кодовим доступом з комплектації.

Де купити замок на коробку Lada ?

В Інтернет-магазині "АвтоШара" можна замовити замок КПП Лада за вигідною ціною. Здійснюємо безкоштовну кур'єрську доставку по місту, можливий самовивіз.

Дякуємо за відгуки про Замок КПП Lada у нашому магазині-АвтоШара.