БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring

Антифриз - рідина, що охолоджує

Охолоджуюча рідина антифриз

Охолоджуюча рідина для автомобіля антифриз– це спеціально призначена суміш для оберігання системи охолодження двигуна внутрішнього згорання від руйнівних корозійних моментів і саму рідину від термохімічного руйнування, змащувальних матеріалів для насоса системи охолодження (помпи).

До складу охолоджуючої рідини входить: вода, антифриз, спеціальні додаткові присадки.

Під антифризом мається на увазі якась суміш, яка при з'єднанні з водою піднімає температуру розчинів. Антифризом можна вважати будь-який Водний розчин неорганічної солі (натрій-, калій-, кальцій хлористі, гліцерин, спирт і т. д.). Ідеальним за параметрами антифризом виступає 40ка градусний етиловий спирт. Проте, широкого поширення він не отримав за рахунок своєї високої вартості, швидкої займистості і летючості.

На сьогоднішній день найпопулярнішими антифризами вважаються різні рідкі суміші на основі етиленгліколю. Співвідношення води та етиленгліколю може бути 1:1, 2:3, 1:2. 

Пропіленгліколеві Антифризи не настільки токсичні, але при цьому меншої температури кипіння і дорожчої собівартості. Абсолютно всі этиленгликолевые  охолоджуючі рідини різні за якістю за рахунок різної кількості води в їх складі і різної кількості додаткових присадок. 

Тепер розглянемо часто задається питання, в чому різниця між тосолом і антифризом. 
Відповідь проста і коротка - ні в чому. Тосол-це той самий антифриз. Абсолютно будь-яка охолоджуюча рідина-це і є антифриз! 

Дружин розглянули, що антифриз - це всі існуючі рідини, які не замерзають при низьких температурах.
Найчастіше антифризом називають саме автомобільні незамерзаючі засоби / рідини. Варто розуміти той простий факт, що температура замерзання автомобільного антифризу нижче, ніж температура замерзання води. Такий засіб вбереже від псування деталі, які могли походити від розширення води при її перетворенні в лід. Крім того, що антифризи починають кристалізуватися в лід при більш низькій температурі, ніж вода, вони ще й показують впливово більш низький коефіцієнт розширення при перетворенні в лід.

Припустимо, коли вода перетворюється в лід, її об'єм збільшується на 9%, в такій же ситуації суміш 25% етиленгліколю і 75% води збільшиться в об'ємі всього на 3,5 %. Такий же розчин, але в співвідношенні 40 % етиленгліколю і 60% води збільшиться в об'ємі при перетворенні в лід всього на 1,5%. Останнє співвідношення 40% / 60% абсолютно мінімальне і незначне і тому зовсім не впливає ні на які конструкційні матеріали.

всі Антифризи зафарбовують в колір. Але цей колір не несе абсолютно ніякого смислового навантаження, це всього лише деяке теоретичне умова між виробником і споживачем. Можна зустріти і один і той же антифриз в двох різних колірних забарвленнях. Присадки в антифризі можуть змінювати його колір при використанні. Це буде свідчити про непридатність для використання даного антифризу. 

на сьогоднішній день, всі існуючі Антифризи умовно ділять на 4 види:

  • карбоксилатный антифриз ОАТ;
  • антифриз гібридний Hybrid;
  • антифриз лобрид Lobrid;
  • традиційний класичний антифриз  Traditional.
Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00