БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Автоелектроніка Підсвічування

Підсвічування днища і салону

1   2   3   наст >>
Завантажити
Подождите ...
1   2   3   наст >>

кожен автомобіль оснащений стандартною підсвіткою салону, проте її не завжди вистачає для гарної освітленості і просто красивого підсвічування. Для удосконалення такого підсвічування і невигадливого і простої зміни дизайну автомобіля існують підсвічування з LED технологіями, представлені у вигляді світлової нитки і світлового полотна. З таким підсвічуванням ви зможете змінити навіть колір підсвічування кнопок і приладів.
Так само, підсвічування може бути підключена до охоронної системи автомобіля і буде включатися при знятті машини з сигналізації, реагуючи на це встановленої “доріжкою світла”
Управління режимами, яскравістю, включенням \ вимиканням підсвічування здійснюється за допомогою пульта управління.
Що стосується колірної гамми - існує більше 50000 колірних відтінків, з яких Ви можете вибрати один або варіацію квітів для можливості перемикання режимів освітлення.
Існує і можливість залежності роботи підсвічування під включену музику, а & nbsp;наявність вбудованого мікрофона дозволить змінювати підсвічування зі зміненням звуку.
Що стосується чистоти - можна робити як сухе, так і вологе чищення підсвічування.
Підсвічування салону була винайдена для зручного і яскравого освітлення салону, зміни інтер'єру та екстер'єру автомобіля, виділення з “сірої маси” машин і просто залучення уваги за допомогою неонових або світлодіодних елементів світла. Таке підсвічування позбавить вас від темного неосвітленого салону, багажника, бардачка, кишень дверей, підсвітить пороги, попільнички, підстаканники , куліси і т. д.
Підсвічування днища-додасть автомобілю ефекту ширяння під час їзди, зробить ваш автомобіль більш яскравим і помітним під час їзди вночі. Повністю захищені від пошкоджень і ударів світлодіодні елементи встановлюються під днищем машини.
Підсвічування арок автомобіля - встановлюється на автомобільні підкрилки для додавання світла.

Зверніть свою увагу на цей автомобільний аксесуар, а сайт Автошара надасть Ваш найширший асортимент виключно якісних світлодіодів і їх комплектуючих, від яких Ви отримаєте ідеальні світлові лінії.

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00