БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00
Фільтр
Виробники
Ціна
- грн.
Дорожная карта - подарок манометр!
Коврики в салон из полимера
Gledring
Автомагазин Автоаксесуари Поліролі кузова

Поліролі кузова автомобіля

Поліроль для кузова автомобіля

Поліролі для кузова автомобіля мають досить важливе функціональне призначення-це захист автомобільної фарби. Покривши автомобіль поліроллю для кузова, Ви створюєте якусь невидиму плівку, яка служить захистом фарби машини від впливу негативних факторів зовнішнього середовища. Виходячи з рекомендацій виробників, поліроль слід використовувати 2-3 рази в рік, але не частіше разу на місяць. 

Перед нанесенням поліролі машина проходить підготовчий етап, а саме - ретельно вимивається і сушиться. 
Така автопродукція буквально покликана перетворювати старенькі Жигулі в сучасний мустанг. Крім цього, поліроль досить непогано справляється з ретушшю, а саме-ховає дрібні дефекти, подряпини, тріщини, відколи і допомагає відтворити первісний вигляд вашої залізної конячки. 

Несучи в себе захисну функцію, поліроль допоможе продовжити термін експлуатації автомобільного фарбування і кузова машини.

Що стосується видів поліролі, їх існує кілька. Найпопулярнішими виступають поліролі воскові. Такі поліролі не змінюють природний колір кузова автомобіля, а силіконове покриття лише захищає фарбування. Проводиться така поліроль на основі натурального або синтетичного воску. Використання дуже просте і під силу абсолютно кожному. Зберігання невибагливе-пластикові пляшки з розпилювачем. Ціна більш, ніж доступна. З мінусів-поліроль швидко пропадає при митті машини. 

Дорогі полімерні поліролі відрізняються надійністю і довгостроковій захистом машини від багатьох факторів стороннього негативного впливу. 

за своєю консистенцією всі поліролі ділять на:

  • тверді;
  • рідкі – прості і економні у використанні, не розтікаються, відмінно лягають на поверхню;
  • пастоподібні/кремоподібні/емульсії - сложносоставные хімічні або абразивні речовини, повністю відновлюють покриття автомобіля. Такі поліролі складні в нанесенні і вимагають для цього чималої кількості часу, проте результат вартий того - колір виходить насиченим і глибоким. 
  • аерозольні - комфортні і досить зручні у використанні


Як рідкі, так і аерозольні поліролі будуть ефективні лише в разі наявності в них силіконів. Ціна за рахунок цього буде на них збільшена.

Всі складові поліролі діють за принципом заповнення невеликих механічних ушкоджень. Окремі засоби можуть очищати від плям і робити забарвлення більш рівномірним. Корисними такі поліролі будуть не тільки по закінченню енного часу користування машиною, але і після ушкоджень при ДТП. Від того, яке полірувальний засіб ви віддасте перевагу, буде залежати підсумковий результат роботи.

Всі існуючі види полірувальних засобів можна умовно поділити на три категорії:

  • абразивні поліролі з жорсткими абразивними компонентами. Дія спрямована на механічне зняття верхнього шару покриття фарбування авто. Ідеальна шліфування, відсутність плям і подряпин. З мінусів-неприпустимість частого використання через ризик зчистити фарбування до такої міри, що буде пошкоджений кузов і можуть початися безповоротні корозійні процеси;
  • воскові-полірування найм'якша, не ушкоджує поверхні і дозволяє при мінімальних зусиллях домогтися відмінного результату. Блиск, лиск, гладка поверхня і ідеально рівний колір. З мінусів, що довго результат тримають тільки дорогі воскові поліролі від світових брендів, у більш простих воскових поліролей бюджетного варіанту результат хороший, але не довгограючий.
  • синтетичні: суміші відновники – придатні для обробки шарів фарби з механічними ушкодженнями; синтетичні поліролі полімери - ефективні, дорогі і тривалі поліролі( до 3х місяців); поліролі силіконові - універсальні поліролі, які дають відмінний результат при відносно доступних цінах.


Не економте на зовнішньому вигляді Вашого автомобіля, бережіть покриття і тоді первозданний зовнішній вигляд залізної конячки буде радувати Вас лоском і блиском не один рік!

Автошара - автозапчастини в Києві.
Київ, вул. Набережно-Хрещатицька б 39
БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА

по Україні та Києву
Час роботи:
Пн-Пт 10.00-19.00
Сб 10.00-17.00